STEINBERG

My — czyli Steinberg GmbH — jesteśmy małym, ale doskonałym producentem armatury i akcesoriów z siedzibą w Düsseldorfie. Od 2002 roku projektujemy i produkujemy ponadczasowo piękne baterie, akcesoria łazienkowe, słuchawki i panele prysznicowe — w skrócie: wszystko, co czyni twoją łazienkę miejscem osobistej pielęgnacji. Od 2016 roku nasza fabryka Steinberg w Düsseldorfie zajmuje się nową dziedziną, obsługując dodatkowo luksusowy segment baterii i akcesoriów. Nasze stylowe projekty zdobyły już wiele krajowych i międzynarodowych nagród za wzornictwo. Oczywiście jest to coś, z czego możemy być dumni — ale także napędza nas, aby inspirować i ekscytować Cię produktami i projektami z najwyższej półki w nadchodzących latach.

Od ponad 15 lat Steinberg oferuje produkty nietypowe, abyś mógł lepiej wyrazić swoją indywidualność.

Marka Steinberg umożliwia wyrażenie siebie również w łazience i spa, ponieważ są one częścią zintegrowanej koncepcji życia — hołdu dla Twojego indywidualnego stylu życia. Jednolite i pospolite wzory sprawiają, że trudno jest wyrazić swój indywidualny styl życia, dlatego właśnie w Steinberg koncentrujemy się na wyjątkowości naszych projektów, tym aby były świeże i zupełnie inne niż tradycyjne. Była to nasza podstawowa zasada od samego początku — i nadal jest.

Żaden produkt Steinberg nie jest zwyczajny, ale tak wyjątkowy, jak jego właściciel. Oferujemy wzornictwo odzwierciedlające Twój indywidualny styl, z nutą ponadczasowości wyrażoną w kształtach: męskość lub kobiecość, pewność siebie lub dyskrecja, puryzm lub zmysłowość — zawsze doskonale i wykwintnie. W połączeniu z najwyższej jakości materiałami Steinberg oraz z wyrafinowaną funkcjonalnością, każdy projekt przeradza się w wyrazistą, namacalną osobowość.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ — OD PROJEKTU DO OPAKOWANIA
Zrównoważona i pełna rozwagi obsługa zasobów jest drugą naturą naszej działalności, począwszy od opracowania produktu, skończywszy na opakowaniach oszczędzających zasoby. Materiały wysokiej jakości są najważniejsze, ponieważ chcemy, aby nasze produkty były trwałe. Na przykład nasze baterie są wykonane z wysokiej jakości mosiądzu, który spełnia standardy jakości dla wody pitnej i może być łatwo poddany recyklingowi. Ponad 40% naszych baterii umywalkowych jest już wyposażonych w 6-litrowe aeratory oszczędzające wodę. Aby uwolnić Twoje miejsce do mycia od tworzyw sztucznych, do naszej oferty dodaliśmy dozowniki mydła i płynu do naczyń. A opakowania? Wszystkie nasze produkty są teraz dostarczane w kartonowych pudełkach z wypełnieniem z papieru z recyklingu. Uważamy jednak, że wciąż jest wiele do zrobienia — i dalszego działania.

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE
HYBRYD – producent opraw, modułów i systemów oświetlenia awaryjnego
Guardian Sun® – nowa gama wysokiej jakości szkieł dla jeszcze wyższego całorocznego komfortu użytkowników domów
Modułowe projekty świetlne od LumoLamp