VOLA art of deco


VOLA art of deco jest marką firmy Karibia Sp. z o.o.

Filozofia marki VOLA zawarta jest w nazwie art of deco, którą tłumaczymy jako „sztuka dekorowania”. Dekorowanie szkła i porcelany to temat nam bliski, od lat tworzony z pasją i pełnym zaangażowaniem.

Stworzenie marki VOLA było i jest spełnieniem naszych zawodowych marzeń i ambicji. Chcemy, aby polska jakość zyskała nowy, niespotykany dotąd wymiar.

Przy tworzeniu naszych kolekcji współpracujemy tylko z bezpośrednimi producentami z Polski. Są to firmy, w których wiedza i wieloletnia tradycja perfekcyjnego hutnictwa gwarantują najwyższą jakość wykonania. Udowadniamy przez to, że wskrzeszenie tradycji polskiego rzemiosła, połączenie ręcznie formowanego szkła z subtelną i wyrafinowaną dekoracją może dać znakomity efekt w postaci pięknego i dekoracyjnego przedmiotu. Przedmiotu, który dodaje charakteru każdemu wnętrzu, podkreśla jego styl i wysmakowany gust, i nie traci przy tym nic ze swojej funkcjonalności. Produkty VOLA są doskonałym elementem dekoracyjnym każdego stołu, dzięki temu są zawsze dobrym pomysłem na niebanalny prezent.

VOLA oferuje przedmioty najwyższej jakości o unikalnym na rynku wzornictwie i wyjątkowym charakterze. Produkty, które mogą stanowić samodzielne dekoracje wnętrz ale także będące znakomitym uzupełnieniem istniejących kolekcji.

Ciągle rozszerzającą się gama produktów VOLA stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na przedmioty nietuzinkowe, o wysokiej estetyce i jakości wykonania. Rygorystyczna kontrola jakość pozwala nam uzyskać najwyższe standardy oferowanych produktów. Wyroby oferowane w kolekcjach VOLA są produkowane ręcznie. Niewielkie niedoskonałości występujące w szkle lub porcelanie w żaden sposób nie umniejszają wartości wyrobu, lecz są konsekwencją wymagającego najwyższych kompetencji tradycyjnego, ręcznego procesu produkcyjnego i dowodem na zakup jedynego i niepowtarzalnego wyrobu. Wysoką jakość i indywidualny charakter produkowanych przez nas wyrobów możemy osiągnąć dzięki pasji, doświadczeniu oraz wysokim kwalifikacjom zatrudnianych pracowników.

Architektura & Biznes – artykuły

INSPIRACJE