Karibia Sp. z o.o.


Historia firmy Karibia Sp. z o.o. sięga roku 1995 roku. Od początku swojej działalności firma zajmuje się produkcją wyrobów dekoracyjnych i użytkowych. Naszą domeną jest dekorowanie wyrobów ze szkła, porcelany i ceramiki różnego typu technikami, a wykonane przez nas dekoracje nadają tym wyrobom niepowtarzalny charakter.

Współpraca z największymi przedstawicielami w tej branży (Villeroy&Boch, Goebel, Nachtmann) pozwoliła nam wypracować wysokie standardy produkcji i wprowadzić na rynek własną markę z segmentu premium.

Wieloletnia współpraca z firmą Villeroy&Boch została potwierdzona w 2013 roku tytułem "Lieferant des Jahres" (Dostawca Roku).

Zdobyte przez lata doświadczenie przełożyliśmy na własną markę — VOLA art of deco, która powstała pod koniec 2014r. W 2015 r., po niespełna roku od wprowadzenia na rynek własnej linii produktów firma została doceniona w dwóch największych konkursach w Polsce: znalazła się w finale konkursu „Ornament w formie użytkowej” organizowanego przez Elle Decoration podczas Gdynia Design Days oraz w finale konkursu makeme! na Łódź Design Festival. Na tym samym wydarzeniu, tyle że rok później VOLA otrzymała podwójne wyróżnienie w plebiscycie must have 2016.

Architektura & Biznes – artykuły

INSPIRACJE