HOXTER a.s.

Od ponad 10 lat projektujemy i produkujemy produkty najwyższej jakości. Wzajemne zaufanie do naszych partnerów i współpracowników to nasza filozofia.

Naszym celem nie jest bycie największym, ale najlepszym
i najbardziej ulubionym producentem wkładów kominkowych.

Znajdujemy się w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Brno, na łonie natury, a jednocześnie w łatwo dostępnym miejscu. Rozwój, konstrukcję, produkcję i dystrybucję naszych produktów zapewnia około 100-osobowy zespół pracowników. W trzech połączonych halach odbywa się przygotowanie, produkcja, montaż produktów i logistyka. Część administracyjna ma obszerne zaplecze szkoleniowe dla klientów i miejsca odpoczynku dla pracowników.

Współpracujemy tylko z ekspertami w tej dziedzinie czyli firmami montującymi kominki, co gwarantuje, że najlepszy produkt zostanie zainstalowany w najlepszy sposób.Nie wspieramy sprzedaży internetowej, zdecydowaliśmy się na selektywną dystrybucję przez sieć przeszkolonych partnerów. Tworzy to osobistą relację między producentem a klientem, opartą na zaufaniu i szacunku, które są fundamentem naszej filozofii.

Nie podążamy za obecnym trendem wytwarzania produktów o krótkim okresie użytkowania. Nasze produkty są solidne, wykonane z materiałów najwyższej jakości i są w stanie wytrzymać długotrwałe intensywne użytkowanie i duże obciążenia. Nie wytwarzamy problemy, wytwarzamy Hoxter.

okno zamknie się za 5

Velux ArchiTips
Velux ArchiTips
Rewolucyjne i rewelacyjne sufity HeartFelt® Origami od Hunter Douglas Architectural
Rewolucyjne i rewelacyjne sufity HeartFelt® Origami od Hunter Douglas Architectural