PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Kominek na Twoje indywidualne zamówienie. Podgrzej atmosferę swojego wnętrza

07 grudnia '20

Kominek we współczesnym domu. Inspirujące wnętrza z wkładami Hoxter


Poszukujesz sprawdzonych wkładów kominkowych do swojego domu? Czeska marka HOXTER a.s. doskonale rozumie potrzeby współczesnych klientów, dostarczając im nietuzinkowe rozwiązania aranżacyjne do wnętrz. Zanim jednak trafią one do miejsc docelowych, są poddawane testom i przygotowywane do długiej, satysfakcjonującej eksploatacji. Zobacz, co wyróżni je na tle konkurencji i dlaczego zasługują na Twoją uwagę.

Wysokiej jakości wkłady kominkowe Hoxter Wysokiej jakości wkłady kominkowe Hoxter Wysokiej jakości wkłady kominkowe Hoxter

Wysokiej jakości wkłady kominkowe Hoxter

© HOXTER

Elegancki kominek na indywidualne zamówienie

Wśród gotowych rozwiązań zwykle trudno jest znaleźć wymarzony przez nas i idealnie pasujący do naszego wnętrza kominek. Ratunkiem z takiej patowej sytuacji byłaby zapewne usługa składania indywidualnego zamówienia na podstawie zdefiniowanych przez siebie parametrów technicznych, zdjęć, wizualizacji a może po prostu oczekiwań.  Dobra wiadomość jest taka, że Hoxter wprowadził taką możliwość i może zrealizować zamówienia na podstawie przekazanych informacji. Zrealizowane w wyniku tego palenisko z dużą przeszkloną taflą zapewni domownikom przyjemne uczucie ciepła, ale też komfort i spokój wynikające z patrzenia na trzaskające polana. No i jest unikalne „pod wymiar” naszego wnętrza.

Wysokiej jakości wkłady kominkowe na zamówienie Hoxter © HOXTER

Wysokiej jakości wkłady kominkowe Hoxter

© HOXTER

Co podlega personalizacji?

  • kolor wykładziny szamotowej (jasny i ciemny),
  • konstrukcja i kolor stalowych elementów sterujących (klamki, uchwyty, regulator dopływu powietrza) – mogą być nawet czarne, pokryte matową farbą teflonową,
  • rozmiar szyby kominkowej.

Bez kompromisów – solidne materiały konstrukcyjne kominków

Hoxter dba o wysokogatunkowe materiały, z których tworzy swoje kominki. Jest to np. żaroodporna stal kotłowa do produkcji korpusów i ram drzwiowych czy elementy pokrywane odporną na wysokie temperatury farbą Senotherm. Do wyposażenia przeszkleń są używane specjalne szyby Schott na bazie ceramiki, także w podwójnej wersji. Do wykładania pieców stosuje się elementy z szamotu — materiału wypalanego w bardzo wysokich temperaturach. W Hoxter nie ma miejsca na kompromisy, na czym oczywiście zyskują klienci marki.

Wysokiej jakości wkłady kominkowe na zamówienie Hoxter © HOXTER

Wysokiej jakości wkłady kominkowe Hoxter

© HOXTER

Montaż solidnych kominków

Projekt i produkcja wkładu to jedno, ale trzeba jeszcze przeprowadzić montaż kominków. Na tym etapie Hoxter współpracuje z wyspecjalizowanymi firmami instalatorskimi. Służą one również pomocą przed rozpoczęciem budowy oraz doradztwem technicznym. Także i na tym gruncie firma nie zostawia użytkowników na lodzie.

Kominki spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i jakości, również te EKODESIGN, obowiązujące dopiero od 2022 roku.

 

Więcej informacji na stronie firmy HOXTER a.s. w portalu A&B.

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE