REGULUS-system Wójcik sp. j.

REGULUS-system Wójcik Spółka Jawna jest producentem polskim zajmującym się wytwarzaniem grzejników centralnego ogrzewania.

Firma działająca od roku 2000 rokrocznie rozszerza swoją ofertę o nowe rozwiązania, które cechuje wysoka innowacyjność, estetyka oraz wyróżniające je szczególne walory użytkowe.

Wszystkie liczące się w Polsce grupy handlowe, zajmujące się techniką grzewczą, posiadają wyroby oznaczone marką REGULUS-system w koszyku oferowanych produktów.
Produkty te są chętnie stosowane między innymi w projektach nowoczesnych, energooszczędnych obiektów, gdzie prócz estetyki i funkcjonalności na plan pierwszy wysuwa się łatwa sterowalność oraz ekonomika procesu grzania połączona z wysokim komfortem cieplnym.

Marka REGULUS-system znajduje się na trzecim miejscu pod względem rozpoznawalności i preferencji zakupowych (wg rankingu czasopisma Budujemy Dom).

Prócz rozwiniętej sieci sprzedaży na terenie całego kraju, firma eksportuje swoje produkty do kilkunastu krajów UE, Europy i Azji z powodzeniem konkurując z potentatami z branży techniki grzewczej.

Produkty firmy, podzielone na trzy grupy wyodrębnione w zależności od ich umiejscowienia, tworzą jednolity pod względem dynamiki pracy system dystrybucji ciepła:

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE