PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Szwajcarska precyzja i jakość wykonania

27 września '19


Grupa SanSwiss to międzynarodowy holding z siedzibą w Härkingen w Szwajcarii z ponad trzydziestoletnią tradycją na rynku kabin prysznicowych, należący do grupy RONAL. Produkty marki cechuje nie tylko jedyna w swoim rodzaju szwajcarska precyzja i jakość wykonania, ale również innowacyjność i długotrwała niezawodność zgodna z europejskimi normami jakości.

Wszystkie kabiny wykonane są z bezpiecznego szkła hartowanego, odpornego na uderzenia, spełniającego wymogi europejskiej normy bezpieczeństwa EN 12150-1:2000, którego powierzchnia uszlachetniona jest trwale nanoszoną, polimerową powłoką AQUAPERLE – zapobiegającą osadzaniu się kamienia i ułatwiającą utrzymanie kabiny w czystości.

BLACK LINE

To kolekcja kabin prysznicowych SanSwiss z elementami w tonacji matowej czerni. Stanowi doskonałe połączenie maksymalnej funkcjonalności produktu z minimalistyczną estetyką formy. Kolekcja została stworzona z myślą o osobach, które cenią sobie klasyczną elegancję czerni, nowoczesne wzornictwo i najwyższą jakość. Ich wzajemne przenikanie jest esencją loftowego i modernistycznego designu, który nadaje wnętrzu łazienki przestrzeni, ładu i prostoty. BLACK LINE obejmuje kabiny prysznicowe serii ANNEA, SOLINO, TOP LINE S oraz ścianki wolnostojące WALK-IN.

CADURA

To nowa linia kabin prysznicowych SanSwiss łącząca w sobie wyszukany design i ergonomię detali, najwyższą jakość materiałów oraz nowe funkcjonalności. CADURA to kabiny z 6 mm szkłem hartowanym uszlachetnione polimerową powłoką AQUAPERLE. Kabiny z drzwiami przesuwanymi wyposażone są w system „Soft open /close” gwarantujący ciche funkcjonowanie podczas otwierania i zamykania kabiny. W modelach z systemem drzwi wahadłowych, otwieranych zarówno na zewnętrz jak i do środka kabiny, drzwi funkcjonują w oparciu o nowoczesny system zawiasów z funkcją unoszenia, gwarantujący ciche funkcjonowanie produktu oraz eliminację przedwczesnego zużycia uszczelek kabiny. CADURA to pierwsza seria kabin prysznicowych SanSwiss, w której zawiasy w kabinach wahadłowych umiejscowione zostały na górnej oraz dolnej krawędzi tafli szkła, dając efekt jeszcze większej przejrzystości szkła. Kabiny serii CADURA to połączenie niebanalnego stylu z funkcjonalnością na najwyższym poziomie, zaprojektowana i wykonana z niezwykłą dbałością o szczegóły. Propozycja dla osób, które cenią sobie komfort i wyszukany styl.

Więcej informacji na temat kabin prysznicowych z najnowszej kolekcji CADURA – na stronie producenta www.sanswiss.pl oraz www.blackline.sanswiss.com.

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE