PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Korzystaj z darmowej wersji online

Włoskie wanny i kabiny prysznicowe

27 września '19


NOVELLINI to włoski producent z 50-letnią tradycją, który na polskim rynku od ponad ćwierć wieku dynamicznie rozwija swoje portfolio oraz zakres oferowanych usług.
Mamy w swoje ofercie wiele ciekawych rozwiązań dopasowanych do zasobności polskiego Klienta. Staramy się także celować w Wasze gusta i preferencje, słuchamy potrzeb i wyznaczamy trendy.

Jedną z ciekawych propozycji ostatnich miesięcy są czarne kabiny prysznicowe, które jako pierwsi zaproponowaliśmy na polskim rynku. Oferujemy Wam zarówno rozwiązania walk-in KUADRA H świetnie sprawdzające się w łazienkach domowych, jak i komercyjnych. Są prostą konstrukcją, która jest łatwa w montażu i utrzymaniu w czystości. Jednak, aby nie było tak zwyczajnie proponujemy Wam ciekawe nadruki w loftowym stylu. Istnieje także możliwość personalizacji z użyciem własnej grafiki np. logo hotelu, dekoracja z płytek ceramicznych bądź wykorzystanie własnego zdjęcia. Do kabiny typu walk-in proponujemy również sprytne sposoby montażu, aby reling służył nam, jako uchwyt na ręcznik czy półka na kosmetyki. Jeśli jednak wolicie zamknięta przestrzeń prysznica to w czarnej ofercie NOVELLINI znajdziemy dowolność aranżacji przesuwnych w seriach OPERA, KUADRA 2.0, ROSE czy ZEPHYROS. Dla amatorów bezprofilowych rozwiązań oferujemy bogatą w modele serię YOUNG 2.0.

Biały wraca do łask! Kiedyś białe kabiny to „jedyny, słuszny” wybór, jaki był dostępny w sklepach. Dziś wraca i technologicznie jest zupełnie inny. Delikatny mat współgra z wykończeniem ceramiki, wanien czy mebli, potęguje wrażenie czystości oraz stanowi doskonałą bazę do zabawy kolorami w akcesoriach łazienkowych, armaturze, przyciskach do stelaży podtynkowych, ramach luster i wielu pozostałych elementów. Praktycznym rozwiązaniem jest system soft-closing w serii OPERA, który podobnie jak w meblach, ułatwia zamykanie i otwieranie przesuwnych drzwi, hamując ich prowadzenie w odpowiednim momencie. Amatorów rozwiązań otwieranych odsyłamy do serii YOUNG 2.0 z prostą linią i gładkimi powierzchniami. Tu otwieranie ułatwi nam system podnoszenia drzwi, dzięki czemu uszczelka nie trze o powierzchnię podłogi i dłużej zachowuje świeżość. Dodatek srebra sprawia, że na białym profilu powstaje bariera ochronna, która blokuje namnażanie się bakterii i grzybów. Zatem BLACK OR WHITE ?

Kolejną propozycją dostępną w ramach marki NOVELLINI są wanny. Możemy bawić się ich kształtem i wielkością. Najmodniejsze obecnie są proste linie i ostre ranty. My, aby przełamać tę kwadraturę proponujemy serię DIVINA z delikatnymi obłościami w miłym dla oka białym macie, który nadaje całej bryle dostojności szlachetnych materiałów. Dostępne konfiguracje obejmują 5 modeli oraz kilkadziesiąt wariacji na temat hydromasażu. W tej kwestii warto zwrócić uwagę na innowacyjny system NATURAL AIR, który poprzez mikroskopijne bąbelki sprawia, że woda jest niczym mleko, w którym kąpieli zażywała legendarna Kleopatra. Ta specyficzna kąpiel doskonale natlenia skórę, pobudza krążenie krwi, wspomaga produkcję kolagenu, który naturalnie nawilża i regeneruje. Żyjemy w szalonych czasach i każdy powinien znaleźć chwilę, aby się w zatrzymać i nabrać sił. Wanna jest do tego wspaniałym pretekstem.

Jeśli jednak ktoś pędzie przez życie i nie ma czasu na leniuchowanie w wannie świetną alternatywą jest kabina parowa! Takie produkty kojarzą nam się z hotelowym spa lub z produktami w kosmicznie wysokich cenach. Nic bardziej mylnego! Możecie z powodzeniem sami w domu stworzyć własną wellnessową przystań. W hotelowej przestrzeni taki produkt świetnie nadaje się do apartamentu, gdzie pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Gości. Do tego celu proponujemy 4 serie z oferty NOVELLINI: wyrafinowany SKILL, bardziej klasyczny w drewnopodobnym wykończeniem NEXIS, zgrabny EON lub nowoczesny GLAX 2.0. Kabina parowa to multifunkcyjne urządzenie do codziennego użytku. Korzystamy z niej jak ze zwykłej kabiny prysznicowej, kiedy potrzebujemy się odświeżyć. W tym czasie możemy posłuchać ulubionej muzyki, łącząc się ze swoją playlistą w komórce. Dla wspomożenia relaksu w każdej chwili do użycia jest światłoterapia. Deszczownia ułatwi mycie włosów i masaż karku. A kiedy w porze zimowej chcemy się rozgrzać po kilku minutach sauna parowa jest gotowa i czeka na nas z przyjemnym, otulającym ciało ciepłem. Katar to też powód, aby skorzystać z dobrodziejstw inhalacji poprzez wbudowaną aromaterapię.

Wierzymy, że dzięki szerokiej ofercie każdy znajdzie w NOVELLINI coś dla siebie. W celu usprawnienia obsługi służymy wsparciem w postacie rozbudowanej siatki serwisowej, która dzieli się radą techniczną. Poznańskie biuro handlowe oraz zlokalizowany tam krajowy magazyn ułatwia dostęp do produktów i sprawnie realizuje zamówienia. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Dział handlowy:

 • Monika Gross, tel. 660-820-021, email: m.gross@novellini.com
  (woj. śląskie, małopolskie, dolnośląskie, opolskie)
 • Paweł Lewandowski, tel. 662-877-313, email: p.lewandowski@novellini.com
  (woj. wielkopolskie, łódzkie, lubuskie)
 • Krzysztof Rogała, tel. 696-523-121, email: k.rogala@novellini.com
  (woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie)
 • Jacek Gajos, tel. 696-077-147, email: j.gajos@novellini.com
  (woj. mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie)
 • Daniel Ożóg, kom. 517-424-006, email: d.ozog@novellini.com
  (woj. podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie)
 • Agnieszka Rygulska Kmieć, tel. 604-467-567,
  email: a.kmiec@novellini.com – Dyrektor Handlowy

Biuro Handlowe

 • Daria Boksa, kom. 512-773-178,
  email: d.boksa@novellini.com
 • Radosław Glura Karasiewicz, kom. 698-665-466,
  email: serwis@novellini.com
  Julita Szrejter Robak, kom. 728-897-449,
  email: j.szrejter@novellini.com – Dyrektor Administracyjny

Głos został już oddany

IGP-DURA®one – system powlekania proszkowego
Dachówki na elewacji – trend w architekturze 2024

TECTUS®
całkowicie ukryty system zawiasów

www.simonswerk.com
INSPIRACJE