PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Unikalne meble i stoły drewniane ręcznie wykonane

25 listopada '19


Początek firmy „JADIK” sięga marca 1987 r., gdy rozpoczęła produkcję taboretów. Po niespełna 10 latach zakres działalności poszerzył się o produkcję krzeseł tapicerowanych, które do dziś stanowią główny produkt spółki.

Sukces mebli firmy Jadik tkwi w detalach. Każde krzesło, stół czy sofa są pieczołowicie składane. Pracownicy dbają o to, by każdy drewniany element jest dokładnie wyszlifowany, a z siedziska i oparcia nie wystawała żadna nić.

Dzięki profesjonalnemu podejściu do klientów biznesowych i indywidualnych meble cieszą się ogromnym uznaniem i popularnością nie tylko w Polsce, ale i Europie Zachodniej, zwłaszcza w Holandii Francji i Belgii. Meble Jadik są obecne w firmach, bankach, restauracjach, hotelach i wielu innych eleganckich miejscach przestrzeni publicznej.

KRZESŁA TAPICEROWANE

Stylowe, solidne, a jednocześnie delikatne. Doskonale pasują do każdego rodzaju wnętrz. Do biura czy do jadalni? Do domu czy do restauracji? Niezależnie od miejsca dodają mu szyku i elegancji.

FOTELE

Minimalistyczne, nowoczesne, klasyczne, zdobione... Różnią się stylem, jednak łączy je wygoda. W każdym szczególe dopracowane przez doświadczonych rzemieślników. Łączą w sobie walory praktyczne i estetyczne. Wyprofilowane oparcie zapewnia duży komfort.

STOŁY DREWNIANE

Stół to prawdopodobnie najważniejszy mebel we wnętrzu. Gdziekolwiek go postawisz i tak będzie w centrum uwagi. Stoły dzięki zastosowaniu drewna litego, przy zachowaniu jego naturalnych walorów i poddaniu minimalnej obróbce zachowują swe naturalne wartości, w tym rustykalne, pęknięcia, zapach oraz przyjemną w dotyku, chropowatą powierzchnię. Każdy model jest ręcznie wytwarzany i szlifowany.

SOFY/PUFY/HOKERY

Dopełnienie każdej aranżacji, które staje się przysłowiową kropką nad „i”. Wygodna forma oparcia i siedziska dostarczy komfortu i wygody. Szeroka gama tkanin, skór i kolorystyki materiałów pozwoli wybrać model, który będzie idealnie dopasowany do oczekiwań Klientów.

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE