okno zamknie się za 5

Kochamy tworzyć meble z efektem WOW

computer zapisz w ulubionych

Kochamy tworzyć meble z efektem WOW

27 września '19
ATEPAA Sp. z o.o.

ATEPAA Sp. z o.o.

ul. Gen. Maczka 73A

43-300 Bielsko-Biała

tel: 338105063


ATEPAA to producent mebli do biur, hoteli, sklepów, siłowni, gabinetów medycznych i innych przestrzeni publicznych. Wiele lat doświadczeń w projektowaniu i produkcji popartych wiedzą oraz pełnym zaangażowaniem, zaowocowało prężnym rozwojem firmy na rynkach europejskich.

Głównym motorem napędowym marki jest nowoczesny sposób obsługi klientów oraz partnerów. Zamiłowanie do dobrego designu, nieszablonowe podejście do każdego projektu oraz chęć podejmowania wyzwań projektowych wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji. ATEPAA specjalizuje się w produkcji kontraktowej opartej na projektach biur architektonicznych.

1.  Meble do sklepów 

ATEPAA posiada bogatą ofertę mebli sklepowych, produkując meble do sklepów odzieżowych, obuwniczych, kosmetycznych oraz aptek. Specjalizuje się w nowoczesnych i indywidualnych rozwiązaniach. W ofercie znajdują się regały sklepowe i szafy, wyspy sklepowe, wieszaki na ubrania oraz elementy dekoracyjne.

2.  Meble do fitnessów, siłowni i centrów SPA

Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba stworzenia wyjątkowego i funkcjonalnego pomieszczenia, ATEPAA oferuje szeroki wybór szafek do siłowni, klubów fitness i na basen, a wśród nich szafki z ławką, na nóżce oraz cokole zarówno metalowe, HPL, jak i z płyty meblowej. ATEPAA to również ławki do szatni, blaty pod suszarki, recepcja oraz meble na sprzęt fitness.

3. Meble hotelowe

ATEPAA produkuje meble i elementy dekoracyjne do nowoczesnych obiektów hotelowych, tworząc rozwiązania najwyższej jakości zgodnie z obowiązującymi trendami. W ofercie znajduje się pełne wyposażenie pokoju hotelowego, które obejmuje m.in. szafy, łóżka i fotele, a także stoliki nocne.

4. Meble restauracyjne

W ofercie firmy znajdują się wszystkie podstawowe elementy wyposażenia restauracyjnego takie jak meble do strefy barowej, stoliki, krzesła i fotele, elementy dekoracyjne oraz meble tapicerowane. Tak szerokie spektrum możliwości produkcyjnych pozwala na wykonanie najbardziej wymagających projektów.

5.  Meble medyczne 

ATEPAA to również producent mebli medycznych do klinik, gabinetów dentystycznych czy innych placówek medycznych, szukających nowoczesnych i solidnych mebli wykonanych z certyfikowanych materiałów. Firma wykonuje meble stomatologiczne, recepcje, aneksy medyczne, pomocniki medyczne oraz meble do recepcji, poczekalni i rejestracji.

6.  Meble biurowe

Oferta firmy obejmuje projekt oraz produkcję mebli pracowniczych, mebli gabinetowych, szafek biurowych typu lockers, szaf i mebli archiwizacyjnych, lad recepcyjnych oraz innych mebli biurowych na indywidualne zamówienie, proponując rozwiązania o nieprzeciętnej estetyce. W ofercie znajdują się modele o prostej, minimalistycznej wręcz formie, a także rozwiązania dla nowoczesnych i kreatywnych przestrzeni.

inne w kategorii "Wyposażenie"

GRUPA NOWY STYL

Od ponad 25 lat tworzymy kompleksowe rozwiązania meblowe dla biur i miejsc użyteczności publicznej. Obecnie jesteśmy 3. [...]

MIKOMAX SMART OFFICE

Powstaliśmy 30 lat temu, z pasji i fascynacji raczkującym wówczas w Polsce środowiskiem biurowym. Z upływem czasu [...]

BIM
Regał ELMA Regał ELMA
12 maja `20
RAW

Regał Elma to prosta, metalowa konstrukcja w połączeniu z drewnianymi półkami z litego dębu nadają regałowi lekki wyraz [...]

mogą Cię zainteresować

inne artykuły firmy

Głos został już oddany