PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Korzystaj z darmowej wersji online

Wykładzina Gloss luksusowa jak jedwab

25 listopada '19

Marka ITC Natural Luxury Flooring to holenderska firma produkująca wysokiej jakości dywany i wykładziny, głównie wykonane ręcznie przy wykorzystaniu m.in. naturalnych surowców jak włókno bambusa, wełnę nowozelandzką, wiskozę czy jedwab bananowy.

Marka ITC udowadnia, że projektowanie dywanów to sztuka i niekończące się możliwości. Swoją różnorodnością wzorów i jakością szybko zyskała popularność wśród architektów projektujących wnętrza z najwyższej półki. Dywany ITC bardziej wykorzystują fakturę i naturalne materiały, niż sam kolor. Ten świadomy zabieg projektantów marki pozwala aranżować wnętrza eleganckich salonów, wygodnych sypialni oraz przestrzeni biurowych według najnowszych trendów.
Cechy charakterystyczne wykładzin ITC Natural Luxury Flooring: Delikatne; miękkie; wyglądem przypominają jedwab.

The National Flooring Innovation Awards są wspierane przez The Stocklists, wiodący brytyjski magazyn detaliczny i kontraktowy poświęcony branży podłogowej.

W RAMACH PRZYZNAWANIA NAGRÓD ZA INNOWACJE PODŁOGOWE ROZPOZNAJE SIĘ WSZYSTKO CO NOWE, EKSCYTUJĄCE, NOWOCZESNE.

INNOWACJA KWITNIE tak podsumowany został konkurs Flooring Innovation 2019, w którym kolekcja GLOSS marki ITC Natural Luxury Flooring zwyciężyła w kategorii rozwoju włókien. GLOSS to wyjątkowo bogata wykładzina poliestrowa o luksusowym wyglądzie. Bardzo puszysta i miękka w dotyku, jej wysokie runo sprawia poczucie komfortu dla stóp. Należy do luksusowej kolekcji wykładzin Campeone ITC Natural Luxury Flooring. To bardzo praktyczna i łatwa w utrzymaniu czystości wykładzina, która jest odporna na plamy i wodę a do tego długowieczna i ma bardzo atrakcyjny wygląd, a co ważne zawsze wraca do pozycji wyjściowej. Gloss to świetna alternatywa dla wiskozy. Dzięki ocenie luksusowej klasy 5 i najwyższej klasyfikacji ogniowej Cfl-S1, Gloss nadaje się znakomicie do instalacji w pomieszczeniach mieszkaniowych i hotelarskich, a patrząc na jego budowę nadaję się także do miejsc komercyjnych, gdzie wymagany jest współczynnik „wow”. Jego waga całkowita to 5,2 kg/m2. Dostępny jest w 7 nowoczesnych kolorach o szerokości 5 m, a także w kolorach specjalnych przy zamówieniu min. 50 m2.

Bez kompromisu GLOSS to absolutny HIT!

Dywan szyty na miarę!

Marka ITC podąża również za trendami i wymaganiami klientów, wprowadzając specjalny program MADE to MEASURE RUGS dający możliwość stworzenia własnego dywanu! To ty decydujesz jak ma wyglądać twój dywan, wybierając rodzaj materiału z kolekcji wykładzin ITC, rozmiar dywanu, jego wykończenie a nawet kształt. ITC z wielką starannością zadba o każdy szczegół i dostosuje dywan do Twoich potrzeb. ITC oferuje nowoczesne sposoby wykończenia własnego dywanu, gdzie kreatywność, kunszt i luksus łączą się w jedną całość.

Głos został już oddany

Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Dachówki ceramiczne Röben – zawsze na czasie
INSPIRACJE