Zarysy

ZARYSY - pracownia architektury wnętrz, miejsce w którym kreatywność uzupełnia odwaga w projektowaniu. Chcemy rozwijać świadomość i wrażliwość na design, stale szukamy nowych inspiracji i rozwiązań tak, by nasze projekty były charakterystyczne, niepowtarzalne i zaskakujące. Jednocześnie wiemy, że nawet najbardziej nowoczesne wnętrze powinno pozostać "domem". W każdy projekt wkładamy serce i zaangażowanie, tak by zaprojektowana przez nas przestrzeń była przytulna i osobista, ale za każdym razem również jedyna w swoim rodzaju.
Z tego powodu rocznie podejmujemy się zaledwie kilku projektów, na których skupia się cała nasza uwaga. Rzemieślniczy charakter pracowni pozwala na nieszablonowy proces twórczy daleki od utartych schematów.
Jan Sekuła - Architekt, serce i rozum pracowni ZARYSY. Wybuchowa mieszanka praktycznego podejścia z zamiłowaniem do detali i tego co piękne. Dzięki niemu każdy z projektów pełen jest efektownych niebanalnych rozwiązań i charakteru. Jego poczucie estetyki zdecydowanie leży gdzieś pomiędzy Bergen a Sztokholmem, skąd pochodzą nie tylko jego inspiracje, ale też dwa koty Norweskie, które dosłownie i w przenośni wchodzą mu na głowę :)

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE