ArchitekciPlus

Przestrzeń, w której bawimy się lub wypoczywamy ma bezpośredni i znaczący wpływ na to jak się czujemy w danym miejscu. Dlatego kształtowanie tej przestrzeni powinno być świadome i nieprzypadkowe. Oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie w tworzeniu własnej, niepowtarzalnej przestrzeni, w której przebywanie będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością.

Specyfiką pracy przy powstawaniu budynku jest stały kontakt z na ogół wymagającym klientem, który zmusza architekta do wzmożonej pracy, co skutkuje najlepszymi rozwiazaniami. Są one połączeniem wiedzy i umiejętności projektanta z oczekiwaniami inwestora.

Projektując dążymy do uzyskania równowagi pomiędzy formą i funkcją budynku. Uważamy, że forma powinna odzwierciedlać przeznaczenie budynku i być charakterystyczna dla funkcji jaką zawiera.

Proponujemy współpracę przy projektowaniu hoteli, restauracji, sklepów, biur, sal konferencyjnych, gabinetów i wielu innych. Przestrzeń w której pracujemy, do której zapraszamy klientów, przestrzeń reprezentacyjna. Kształtowana przez nas architektura wnętrza jest przemyślana i funkcjonalna.

Monika Pietraszek, Bolesław Figiel, Marcin Lenczowski.

Aluprof Future Builders — „Jak powinno wyglądać budownictwo przyszłości?” — rozmowy z architektami z całego świata
KONKURS GROHE - Funkcjonalność. Sztuka. Wyobraźnia.
REHAU NA WARSAW HOME
Farby – innowacje 2021