PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Korzystaj z darmowej wersji online

Nowe kolekcje płytek Cerrad x La Mania Home

28 marca '22

Najnowsze kolekcje płytek gresowych CERRAD.
Z cyklu „Sufity i Okłądziny Ścienne – Trendy 2022.

„Wnętrza tak jak moda, wyrażają charakter człowieka, budzą emocje i inspirują do działania. Wnętrzem domu, jego energią możemy zmienić nasze życie na lepsze.” — Joanna Przetakiewicz, Ambasadorka Projektu, założycielka La Mania i La Mania Home.

Na rynku pojawiły się najnowsze kolekcje płytek gresowych, które powstały we współpracy marki Cerrad z marką La Mania Home i ambasadorką projektu – Joanną Przetakiewicz, dyrektor kreatywną i założycielką domu mody La Mania. Miłość i pasję do sztuki, podróży, mody i piękna marki przenoszą do świata wnętrz.

Cerrad x LaMania to 4 kolekcje płytek gresowych inspirowanych pięknem otaczającego świata, w kilku formatach, wariantach kolorystycznych i o różnych powierzchniach. Wśród nich slaby w wymiarze 120 × 280 cm i grubości 6 mm o autorskim wzornictwie i unikatowym wykończeniu powierzchni – lappato silky cristal.

Modern Concrete Ivory, Brazilian Quartzite Blue

© CERRAD

Brazilian Quartzite – w rytmie doskonałego designu

Tak, jak Brazylię można odkrywać całymi latami, tak inspirowana nią kolekcja odkryje przed Tobą rożne oblicza. Pięć wariantów kolorystycznych i różnorodność formatów raz zaskoczą energią rodem z barwnego karnawału w Rio, innym razem ukoją eleganckim chłodem wypoczynku w cieniu palm. Żywiołowa, ale pełna klasy. Wyrazista, a pełna harmonii.

Brazilian Quartzite Green

© CERRAD

Modern Concrete – piękno pełne kontrastów

Tak, jak w tej kulturalnej stolicy świata spotykają się rożne style i charaktery, tak inspirowana nią kolekcja Modern Concrete to gra skojarzeń i różnorodnych estetyk. Nic nie jest tu jednoznaczne i oczywiste. Ponadczasowa szarość wychodzi naprzeciw beżom i zatraca się w spokojnej, czystej bieli. Struktury, zmienne jak natura Nowego Jorku, dają niczym nieograniczone możliwości aranżacyjne. Z klasą, ale nowocześnie. Minimalistyczne, ale imponująco.

Modern Concrete Ivory

© CERRAD

Ceppo Nuovo – rodem z włoskiej stolicy mody

Pełna kontrastów, a przez to spójna, momentami chłodna, ale skąpana w południowych promieniach – włoska stolica piękna – Mediolan zachwyca na każdym kroku. To właśnie ona stała się inspiracją do stworzenia Ceppo Nuovo – kolekcji, która wiernie oddaje elegancję włoskiej skały. Trzy zachwycające barwy, wiele formatów, jedna doskonałość – dziś możesz poczuć się jak artysta. Twórz, kreuj, stąpaj po niej jak po wybiegu i zaproś do domu nieco mediolańskiego sznytu!

Ceppo Niovo

© CERRAD

Marmo – Perfekcja zamknięta w marmurze

Thassos – perła w koronie Grecji stała się inspiracją dla kolekcji Thassos Marmo – płytek o białej powierzchni z dynamicznymi żyłkami w odcieniach szarości. Faktura pozwala na grę świateł, a  ta pięknie rozświetli każdą aranżację. Pałacowe wnętrze śródziemnomorskiej rezydencji w samym sercu rodzimego klimatu? Elegancja, która nie przytłacza i sprawia, że wnętrze oddycha przestrzenią? Jedna barwa, mnogość formatów, bezapelacyjny zachwyt.

Morocco – Owiana tajemnicą. Przez piaszczyste pustynie Sahary, cedrowe lasy Atlasu Średniego, po nadmorskie laguny. Magiczna kraina zachodzącego słońca zaprasza w podróż pełną orientu, ze szklanką „the a la menthe” w dłoni. Tak jak Sahara, kolekcja Marmo Morocco przez dzień owiana tajemnicą, nocą obnaża się przed nami w blasku księżyca. Można się w niej zatracić, zagubić, latami odkrywać jej różne oblicza.

Marmo Morocco

© CERRAD


Więcej informacji na stronie firmy CERRAD Sp. z o.o. w portalu A&B.

Głos został już oddany

IGP-DURA®one – system powlekania proszkowego
Dachówki na elewacji – trend w architekturze 2024
DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
INSPIRACJE