Zobacz w portalu A&B!
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

„Chalk-it, Magic-It”. Akcja dobroczynna firmy Unicell

14 sierpnia '23

 
W dniach 14-15 września 2023 roku w malowniczym „Ziołowym Zakątku” w Korycinach, na Podlasiu odbędzie się projekt „Chalk-it, Magic-It” — unikalna inicjatywa charytatywna w sercu północno-wschodniej Polski. Wydarzenie to będzie połączeniem akcji dobroczynnej, poprzez wsparcie dzieci z Pogotowia Opiekuńczego „Opoka” w Wasilkowie z promocją farb Chalk-it marki LuxDecor.

Firma Unicell, producent marki LuxDecor, postanowiła pokazać swoje zaangażowanie w rozwój regionu i pomóc najbardziej potrzebującym. Kluczowym celem tego wydarzenia jest wsparcie podopiecznych Pogotowia Opiekuńczego „Opoka” w Wasilkowie poprzez dostarczenie artykułów szkolnych i plastycznych na zbliżający się rok szkolny.

Program eventu przewiduje serię warsztatów i szkoleń — uczestnicy będą mieli okazję pracować z farbami kredowymi Chalk-it marki LuxDecor. W trakcie wydarzenia przewidziano również kreatywne warsztaty, podczas których goście będą przygotowywać specjalne upominki dla dzieci.

Spotkanie zgromadzi 20 znanych influencerów zajmujących się stylizacją i odnową mebli, a całość odbędzie się w myśl zasady, że warto pomagać.

Głos został już oddany

Materiał w architekturze — trendy 2024
LS Dark — żaluzje zaciemniające
INSPIRACJE