PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Innowacyjne programy do projektowania wnętrz

23 września '19


CAD Projekt K&A jest poznańską firmą, od przeszło 25 lat sukcesywnie zdobywającą pozycję lidera w swojej branży. Nasz intuicyjny soft dedykujemy wszystkim, którzy chcą projektować wnętrza profesjonalnie, szybko i efektownie. Tworzymy wyspecjalizowane programy, moduły dodatkowe do swojego oprogramowania, a także darmową aplikację do projektowania wnętrz online (Power Net+).

  • CAD Decor PRO 3.X – innowacyjny program do projektowania, wyceny, tworzenia dokumentacji technicznej i wizualizacji dowolnych wnętrz, przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych. Jest połączeniem wyspecjalizowanych systemów: CAD Decor i CAD Kuchnie, możliwości projektowania mebli kuchennych oraz najnowszych osiągnięć w materii fotorealistycznej wizualizacji, profesjonalnego renderingu czy prezentacji VR. Najnowsza wersja z października 2018 r., to jeszcze szybszy i bardziej efektywny render z nowym algorytmem Path tracing oraz profesjonalna i przejrzysta dokumentacja techniczna.
  • CAD Decor 3.X – wszechstronny program do projektowania wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystanych w projekcie płytek ceramicznych. Jest to uniwersalne rozwiązanie, które daje swobodę i wszechstronność w kreowaniu przestrzeni, jednocześnie oferując wysoką jakość wizualizacji już w standardowej wersji. Najnowsza wersja z października 2018 r., to przede wszystkim profesjonalna i przejrzysta dokumentacja techniczna.
  • CAD Kuchnie 7.X – program do projektowania, kompleksowej wyceny, dokumentacji i wizualizacji wnętrz kuchennych i mebli kuchennych. Występuje w wersji standardowej „z” lub „bez” modułów dodatkowych oraz w zaawansowanej wersji w postaci CAD Kuchnie MAX. Najnowsza wersja z października 2018 r., to przede wszystkim profesjonalna i przejrzysta dokumentacja techniczna.
  • Bazy elementów wnętrzarskich – uniwersalne katalogi modeli 3D i tekstur, przygotowane specjalnie dla naszych klientów, bazy rozbudowywane samodzielnie przy pomocy Konwertera 3D przez indywidualnego użytkownika oraz blisko 90 baz produktowych, tworzonych przy współpracy z producentami płytek ceramicznych i tekstur, mebli, akcesoriów, sprzętu AGD, ceramiki łazienkowej, oświetlenia i wieloma innymi.
  • CAD Share-it – system umożliwiający zarządzanie wizualizacjami projektów 3D w chmurze oraz bezpłatne i szybkie ich udostępnianie inwestorom, m.in. przy pomocy darmowej aplikacji mobilnej na systemy Android i iOS, również z funkcją żyroskopu.
  • obserVeR – aplikacja obserVeR to wirtualny spacer po zaprojektowanym wnętrzu w technice real time. Jest kompatybilna z CAD Decor PRO oraz z pozostałymi naszymi programami, które posiadają zaawansowane funkcje renderingu (Render PRO). Stworzyliśmy ją dla projektantów i ich wymagających klientów, aby sprostać wielkiej potrzebie interakcji i wykonania wizualizacji wnętrza wymarzonego projektu w technologii VR.

Głos został już oddany

Przełom w montażu gniazdek elektrycznych
Przełom w montażu gniazdek elektrycznych
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE