PDA 2023 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Komfortowe rozwiązania inwestycyjne marki KFA Armatura

05 kwietnia '21


Jakość, funkcjonalność i konkurencyjne ceny — KFA Armatura do hoteli.
Z cyklu „Hotele — aranżacje i trendy 2021”

Poszukując produktów pod inwestycje, takie jak łazienki we wnętrzach publicznych czy też wnętrza hotelowe, trzeba pogodzić wiele wątków. Jakość, funkcjonalność, cena… wydaje się to być trudnym zadaniem. Aby dopasować komfortowe rozwiązanie trzeba się czasami nieźle natrudzić.

Komfortowe rozwiązania — co to tak naprawdę oznacza?

Komfort to dopasowanie do potrzeb, zaprojektowanie produktów tak, by posiadały odpowiednie funkcjonalności i były użyteczne oraz wygodne. Wieloletnie gwarancje na produkty też są ważne, bo komfort to również poczucie bezpieczeństwa — tak niezbędne przy projektach inwestycyjnych.


A jakie rozwiązania są najlepsze? Oczywiście sprawdzone!

Gdy myślisz o doborze armatury do łazienki publicznej (np. w hotelowym holu), poszukujesz produktu niezawodnego i funkcjonalnego. Takiego, który w odpowiedniej cenie spełni wszelkie oczekiwania inwestora. Nie zawsze jest to proste, dlatego warto zwrócić uwagę baterie sensorowe SAMBA NEW oraz SALTO marki KFA Armatura. To nowoczesne, sprawdzone rozwiązania w konkurencyjnej cenie.

Baterie sensorowe zapewniają najwyższy poziom higieny, co jest kluczowe w obecnych czasach i co równie ważne, ograniczają zużycie wody. Wpływa to na zmniejszenie kosztów dla właściciela obiektu, a także minimalizuje negatywny wpływ na środowisko naturalne.


bateria Salto

fot.: © KFA Armatura 

Bateria Salto

  • Auto-Flushing — bateria uruchamia się automatycznie na 30 sek. gdy nie jest używana przez 24h, w celu przepłukania i ochrony przed bakteriami
  • Clean Protect — możliwość zablokowania (np. przez serwis sprzątający) na 2 min wypływ wody w celach porządkowych
  • Sensor Distance — możliwość ustawienia odległości reakcji sensora na zbliżające się dłonie
  • Low Battery Reminder — informuje o wyczerpujących się bateriach
  • Dwie opcje regulacji temperatury — dostępna dla użytkownika lub ustawiona na stałe w mieszaczu ukrytym pod blatem
  • W zestawie z baterią Salto dostarczony jest również specjalny kluczyk do napowietrzacza, aby zdemontować go do czyszczenia mógł wyłącznie dedykowany personel

Jako sprawdzone i niezawodne rozwiązanie polecamy także klasyczną kolekcję baterii SODALIT (KFA Armatura), która w swojej klasie cenowej jest bezkonkurencyjna. Nie tylko jakość jej wykonania się wyróżnia — warto zwrócić uwagę na dołączony do baterii umywalkowej klik-klak. Jest on częścią zestawu od razu przy zakupie.

A design? Przecież to też liczy się przy inwestycji.

Oczywiście, że tak. Ale pamiętajmy, że dobry design to znacznie więcej niż wygląd. Dobry design to przede wszystkim funkcjonalność. Świetnym przykładem na to jest kolekcja ANGELIT. Baterie w białym wykończeniu wyglądają wspaniale i dobrze wpisują się klimat neutralnych łazienek hotelowych. Co ważne, ich malowana powłoka jest łatwa do utrzymania w czystości — nie widać na niej (jak na powierzchniach chromowanych) odcisków i zacieków. W kolekcji znajdują się zarówno typowe baterie umywalkowe stojące, jak i nablatowe wysokie oraz podtynkowe. Dodatkowo jeśli inwestycja obejmuje łazienkę z wanną, to w kolekcji Angelit znajdziemy bardzo innowacyjny produkt: baterię wannową bez przełącznika natrysku. Rozwiązanie to sprawia, że bateria ma nie tylko atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim jest wygodniejsza w użytkowaniu i utrzymaniu w czystości. Jak to możliwe? Przełącznik został zintegrowany z regulatorem ceramicznym. Oznacza to, że przepływ wody jest sterowany jedynie poprzez uchwyt baterii.


bateria wannowa Angelit White

fot.: © KFA Armatura 

Do łazienek hotelowych polecamy również deszczownie marki KFA Armatura, szczególnie kolekcję TANZANIT. Klasyczne, ponadczasowe wzornictwo i doskonała jakość wykonania, między innymi ceramiczny przełącznik natrysku i trwała blokada wózka rączki. Ponadto deszczowania wyposażona jest w rączkę trójfunkcyjną oraz bardzo odporny na wszelkie uszkodzenia i zabrudzenia waż PCV. W kolekcji znajdują się również funkcjonalne baterie podtynkowe. Co nie bez znaczenia, TANZANIT to produkty w bardzo konkurencyjnej cenie.


zestaw prysznicowy z kolekcji Tanzanit

fot.: © KFA Armatura 

Komfortowe rozwiązania — po prostu dopasowane do potrzeb danej inwestycji.


Więcej informacji na stronie firmy Armatura Kraków w portalu A&B.

Głos został już oddany

Pełna deska tarasowa perfekcyjnie imitująca drewno
Laminaty architektoniczne EASYDECOR – połączenie atrakcyjności z użytecznością
Schody strychowe i modułowe, wyłazy dachowe
INSPIRACJE