PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Nowa kolekcja paneli ściennych od VOX

06 grudnia '21

VOX to marka wnętrzarska, której celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań dopasowanych do stylu życia domowników. W portfolio VOX znajdują się meble, drzwi, systemy podłogowe i ścienne, artykuły dekoracyjne oraz elewacje.

Wolność tworzenia

Wszystkie nasze produkty są tworzone w multidyscyplinarnych zespołach, złożonych z projektantów, technologów, socjologów czy psychologów w oparciu o badania konsumenckie. Dzięki temu nasze kolekcje są skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i do specjalistów – architektów oraz projektantów. Marka VOX oparta jest na wartościach, a kluczową z nich jest wolność tworzenia. Zapewniamy ją konsumentom w ponad 60 krajach: od Meksyku, przez Francję, Wielką Brytanię, Rosję, aż po Indie i Maroko. VOX to także sieć salonów wnętrzarskich oraz platforma e-commerce.

Nowa kolekcja paneli ściennych od VOX

Nowa kolekcja paneli ściennych od VOX

© VOX

Panele dekoracyjne Kerradeco

Panele dekoracyjne Kerradeco są produktem obecnym na rynku już od wielu lat. To oryginalne w skali kraju i Europy rozwiązanie bazuje na unikalnej technologii, a także stylistyce opracowanej przez polskich projektantów. Zastosowana w trakcie produkcji technologia Kerracore, którą opracowali technolodzy VOX, daje w efekcie nowoczesny, bezpieczny i trwały kompozyt polimerowy. Jest on produkowany z materiałów pochodzących z recyklingu. Kerradeco zwiększa izolację akustyczną pomieszczeń i sprawia, że ściany są odporne na wilgoć, uderzenia i promienie UV. Charakterystyczną cechą wszystkich kolekcji jest realistyczna tekstura dopasowana do dekoru. W ofercie znajduje się 6 kolekcji i 38 dekorów. Panele dekoracyjne Kerradeco powstają w Polsce.

Panele dekoracyjne Kerradeco, Confetti Balloons

Panele dekoracyjne Kerradeco, Confetti Balloons

©  VOX

Panele lamelowe Linerio

Główną zaletą paneli lamelowych Linerio jest efekt twójwymiarowej przestrzeni. Dzięki niemu ściany stają się pierwszoplanowym bohaterem wnętrza. Trzy dostępne linie różnią się od siebie szerokością i głębokością szczebelków. Dzięki temu można osiągnąć wybrane efekty wnętrzarskie w przestrzeni. Panele lamelowe Linerio są również cenione za możliwość wizualnego wyznaczenia stref w pomieszczeniach. Dodatkową zaletą paneli jest nowoczesne tworzywo, dzięki któremu są lekkie, wytrzymałe, łatwe w utrzymaniu czystości, a także odporne na wilgoć. Występują w 8 wariantach inspirowanych fakturą oraz kolorem drewna.

Panele lamelowe Linerio, M-Line

Panele lamelowe Linerio, M-Line

© VOX

Panele tapicerowane Soform

W mieszkaniach i domach spędzamy mnóstwo czasu, dlatego warto postawić na elementy, które dodają wnętrzu przytulności. Doskonale nadają się do tego miękkie panele tapicerowane Soform, które można powiesić na ścianie w każdym pomieszczeniu. Dzięki nim uzyskamy wybrane efekty wnętrzarskie i rozwiążemy wiele problemów użytkowych. W pokoju dziecięcym ochronią najmłodszych przed uderzeniami. W sypialni można użyć je jako unikalny zagłówek do łóżka. Zaletą paneli tapicerowanych jest możliwość personalizacji. Do dyspozycji jest 9 tkanin wysokiej jakości w 12 kolorach, dzięki czemu dobieramy je zgodnie z naszymi upodobaniami.

Panele tapicerowane Soform, Oval 1

Panele tapicerowane Soform, Oval 1

© VOX

 

Więcej informacji na stronie firmy VOX w portalu PdA.

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE