Konkurs „Najlepszy Dyplom ARCHITEKTURA”
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Marzysz o pięknej kuchni?

04 marca '20


Dostępne na rynku gotowe zestawy mebli kuchennych, ale również pojedyncze szafki i meble systemowe różnią się między sobą wyglądem, designem i funkcjonalnością. Sztuką jest wybrać takie elementy kuchenne, których cena, styl, jakość wykonania i użyteczność w pełni odpowiadają spersonalizowanym oczekiwaniom i indywidualnym potrzebom.

Lupus Fabryka Mebli to gwarancja wysokiej jakości. Od prawie 30 lat wykonuje elementy meblowe oraz meble kuchenne, pokojowe i łazienkowe. Ta dynamiczna firma stawia na nowoczesny park maszynowy, automatyzacje produkcji i ludzi.

Specjalnością firmy są kuchnie. Szeroka paleta barw i wzorów pozwala na aranżacje każdego wnętrza — zarówno nowoczesnego loftu, jak i tradycyjnej kuchni.

Miłośnicy klasycznych rozwiązań z pewnością powinni zwrócić uwagę na zestawy mebli kuchennych z linii Bella Bianco oraz Bella Graphite — zaprojektowane w nawiązaniu do ponadczasowych, klasycznych wzorców, łączą w sobie elegancję oraz nowoczesność i funkcjonalność zastosowanych rozwiązań.

Z kolei wszyscy, którzy cenią sobie nowoczesne kuchnie, znajdą coś dla siebie w liniach Vegas Blue, Luna Graphite czy Luna White, zachwycających minimalistycznym designem, połyskującym wykończeniem frontów i nowoczesnym wyglądem uchwytów. W każdym z dostępnych w ofercie firmy systemów wyposażeń kuchennych można znaleźć ponad 80 typów szafek, z możliwością wyboru rodzaju frontów i dodatkowych akcesoriów, dzięki czemu jedyną granicą w komponowaniu zestawu mebli kuchennych będzie wyobraźnia.

Ofertę uzupełniają meble pokojowe, łazienkowe oraz garderoby. 

Firma ściśle współpracuje z projektantami i architektami wnętrz, zarówno w zakresie wzornictwa produktów, jak i udostępniając im do wykorzystania w pracy projektowej bryły 3D mebli dla programów Cad Decor i Pro100. Marka Lupus rozpoznawalna jest w Niemczech, Słowacji, Węgrzech, Norwegii a także w USA czy Kanadzie. 

Klienci od lat doceniają rzetelność, profesjonalizm i terminowość firmy. Wpływ na to ma częściowo zautomatyzowana produkcja, która pozwala na utrzymanie wysokiego standardu usług. Firma wykorzystuje maszyny najlepszych marek, takich jak Biesse, Homag czy Wemhoener.

Firma otrzymała liczne nagrody, między innymi „Diament Meblarstwa” czy „Gazela Biznesu”. Lupus Fabryka Mebli posiada certyfikat FSC® „Forest Stewardship Council®”

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE