PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Systemy mat i wycieraczek wejściowych PREMIER firmy COBA EUROPE

03 grudnia '21

Systemy mat i wycieraczek wejściowych PREMIER

Od ponad 40 lat COBA Europe GmbH – oddział w Krakowie zajmuje się produkcją i zaopatrywaniem w maty przedsiębiorstw z wielu sektorów przemysłu i biznesu. Szeroki asortyment produktów, sprawny serwis, kampanie edukacyjne i renoma pozycjonują firmę jako międzynarodowego lidera w branży mat i systemów podłogowych.
System mat i wycieraczek obiektowych PREMIER oferuje rozwiązania od prestiżowych po ekonomiczne. Te wysokiej jakości maty to stylowe systemy dostępne jako płytki do szybkiego ułożenia dzięki wbudowanemu systemowi łączników. Łatwe w montażu i w codziennym utrzymaniu czystości, produkty podłogowe PREMIER sprostają wymaganiom każdego projektu.

Premier Track

Premier Track

© COBA EUROPE

Kompleksowe rozwiązanie do stref wejściowych

Systemy wycieraczek PREMIER to dedykowane rozwiązania do stref wejściowych w biurowcach, budynkach użyteczności publicznej, sklepach i obiektach o bardzo dużej intensywności ruchu pieszych i wózków sklepowych. Różne wersje wycieraczek PREMIER są dopasowane do wymagań stref zewnętrznych oraz wewnętrznych. Aby stworzyć kompletny system strefy wejściowej, różne rodzaje płytek można łączyć ze sobą.
Swoją popularność system PREMIER zawdzięcza dużej uniwersalności i łatwości montażu. We wpuście, od ściany do ściany, a nawet na istniejącej już posadzce – płytki są dostosowane do układania na niemal każdej powierzchni. W przypadku uszkodzenia jednego modułu, można go wymienić samodzielnie, bez potrzeby zrywania całej maty i wzywania zespołu serwisowego.

Premier Track, Premier Grip

Premier Track, Premier Grip

© COBA EUROPE

Ekologiczne i zgodne ze standardami

Płytki PREMIER są w całości produkowane z materiałów pochodzących z recyklingu. Trwałe wkłady dywanowe powstają z ECONYLu®, nylonowego materiału ze zrecyklingowanych sieci rybackich. Maty są przetestowane pod kątem odporności ogniowej zgodnie z BS EN 13501-1 i pod kątem poślizgnięć zgodnie z BS 7976-2.

Premier Track, Premier Rib

Premier Track, Premier Rib

© COBA EUROPE

PREMIER Track, PREMIER Plus i PREMIER Rib – kompleksowy system do zapewnienia czystej i suchej strefy wejściowej

Płytki modułowe PREMIER to uniwersalny system do stworzenia estetycznej i funkcjonalnej strefy wejściowej. Płytki o różnych właściwościach łączą się ze sobą, co zapewnia skuteczne usuwanie brudu i wilgoci.

Premier FastTrack

Premier FastTrack

© COBA EUROPE

PREMIER FastTrack – system mat wejściowych do ułożenia wprost z pudełka

Produkt z gamy EasyInstall™ – gotowe moduły do samodzielnego ułożenia, bez specjalistycznych narzędzi, klejenia i skomplikowanego montażu. Płytki wprost z pudełka są przeznaczone do instalacji we wgłębieniu, skutecznie usuwają wilgoć i zanieczyszczenia w strefie wejściowej.

Premier Surface

Premier Surface

© COBA EUROPE

PREMIER Surface – płytki wejściowe do ułożenia bezpośrednio na podłodze

Układane na już istniejącej podłodze, uniwersalne moduły wraz z systemem krawędzi do pokrycia dowolnej powierzchni. Płytki z wytrzymałego PCV z wkładami dywanowymi skutecznie usuwają zanieczyszczenia i chłoną wilgoć.

Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów!

 

Więcej informacji na stronie firmy COBA Europe GmbH – oddział w Krakowie w portalu PdA.

Głos został już oddany

Przełom w montażu gniazdek elektrycznych
Przełom w montażu gniazdek elektrycznych
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE