Konkurs „Najlepszy Dyplom ARCHITEKTURA”
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

NEOLITH® na Mercedes Benz Fashion Week Madrid

15 stycznia '20


Premiera filmu PHANTASIZE Fashion Film odbyła się w czwartek 30 stycznia na wybiegu Mercedes Benz Fashion Week Madrid w ramach pokazu mody Hannibal Laguna. Prestiżowa hiszpańska firma modowa wraz z NEOLITH® połączyły siły, aby stworzyć film o modzie wyreżyserowany przez Milo Jiméneza, który został pokazany tuż przed rozpoczęciem pokazu, jako wprowadzenie do wspaniałej kolekcji.

Film nakręcony w jedynym w swoim rodzaju miejscu, takim jak Casa Alberola, Curio Collection by Hilton w Alicante. Uroczy hotel butikowy o ekskluzywnym wystroju wnętrz, w którym NEOLITH® „ubiera” ściany, podłogi i meble łazienek i restauracji, demonstrując swoją ogromną wszechstronność i piękno.

Poddaliśmy się jego magii. Neolith to hiperrealistyczna powierzchnia, która łączy piękno, wyrafinowanie i ponadczasowe naturalne wykończenia, z ekskluzywną i zaawansowaną technologią, osiągając wieczną trwałość i promując świadomość ekologiczną. Neolith jest kluczem do rozwoju każdego współczesnego i nowoczesny projekt wnętrz — komentuje twórca Hannibal Laguna.

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE