Kliknij i zobacz jak w prosty sposób opublikować swój projekt w A&B
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty

NEOLITH® na Mercedes Benz Fashion Week Madrid

15 stycznia '20


Premiera filmu PHANTASIZE Fashion Film odbyła się w czwartek 30 stycznia na wybiegu Mercedes Benz Fashion Week Madrid w ramach pokazu mody Hannibal Laguna. Prestiżowa hiszpańska firma modowa wraz z NEOLITH® połączyły siły, aby stworzyć film o modzie wyreżyserowany przez Milo Jiméneza, który został pokazany tuż przed rozpoczęciem pokazu, jako wprowadzenie do wspaniałej kolekcji.

Film nakręcony w jedynym w swoim rodzaju miejscu, takim jak Casa Alberola, Curio Collection by Hilton w Alicante. Uroczy hotel butikowy o ekskluzywnym wystroju wnętrz, w którym NEOLITH® „ubiera” ściany, podłogi i meble łazienek i restauracji, demonstrując swoją ogromną wszechstronność i piękno.

Poddaliśmy się jego magii. Neolith to hiperrealistyczna powierzchnia, która łączy piękno, wyrafinowanie i ponadczasowe naturalne wykończenia, z ekskluzywną i zaawansowaną technologią, osiągając wieczną trwałość i promując świadomość ekologiczną. Neolith jest kluczem do rozwoju każdego współczesnego i nowoczesny projekt wnętrz — komentuje twórca Hannibal Laguna.

Głos został już oddany

Nowa kolekcja REHAU RAUVISIO crystal deep
Nowoczesne rozwiązania klimatyzacyjne i wentylacyjne LG
Pompy ciepła Neoheat – ekologiczne ogrzewanie, chłodzenie i podgrzewanie ciepłej wody
Pompy ciepła Neoheat – ekologiczne ogrzewanie, chłodzenie i podgrzewanie ciepłej wody
Energooszczędne klimatyzatory Heiko - ogrzewaj i schładzaj swoje mieszkanie lub biuro