computer zapisz w ulubionych

NEOLITH® na Mercedes Benz Fashion Week Madrid

15 stycznia '20
NEOLITH POLSKA

NEOLITH POLSKA

ul. Opolska 188

52-014 Wrocław

mobile: 608352700


Premiera filmu PHANTASIZE Fashion Film odbyła się w czwartek 30 stycznia na wybiegu Mercedes Benz Fashion Week Madrid w ramach pokazu mody Hannibal Laguna. Prestiżowa hiszpańska firma modowa wraz z NEOLITH® połączyły siły, aby stworzyć film o modzie wyreżyserowany przez Milo Jiméneza, który został pokazany tuż przed rozpoczęciem pokazu, jako wprowadzenie do wspaniałej kolekcji.

Film nakręcony w jedynym w swoim rodzaju miejscu, takim jak Casa Alberola, Curio Collection by Hilton w Alicante. Uroczy hotel butikowy o ekskluzywnym wystroju wnętrz, w którym NEOLITH® „ubiera” ściany, podłogi i meble łazienek i restauracji, demonstrując swoją ogromną wszechstronność i piękno.

Poddaliśmy się jego magii. Neolith to hiperrealistyczna powierzchnia, która łączy piękno, wyrafinowanie i ponadczasowe naturalne wykończenia, z ekskluzywną i zaawansowaną technologią, osiągając wieczną trwałość i promując świadomość ekologiczną. Neolith jest kluczem do rozwoju każdego współczesnego i nowoczesny projekt wnętrz — komentuje twórca Hannibal Laguna.

Głos został już oddany

okno zamknie się za 5

Odkryj przyszłość już teraz: platforma cyfrowa GROHE X
Odkryj przyszłość już teraz: platforma cyfrowa GROHE X