PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Korzystaj z darmowej wersji online

Nowe możliwości w urządzaniu biura

25 stycznia '20

Nowość 2020
Regały Balma STEPPS – teraz więcej możliwości!
Projekt: Piotr Kuchciński

Wyjątkowa modułowa kolekcja regałów Balma STEPPS projektu Piotra Kuchcińskiego zyskuje nowe oblicze! Regały otrzymały dodatkowe funkcje, zostały wzbogacone o kwietniki, biurka, garderobę z lustrem, wieszaki. Pojawiły się również mobilne regały oraz wózek na kółkach.

System regałów Balma STEPPS to idealne rozwiązanie do każdego wnętrza: biura, mieszkania i przestrzeni publicznych. To system, który pozwala tworzyć regały przyścienne, wolnostojące z dostępem z dwóch stron.

Przy pomocy regałów Balma STEPPS można wydzielać ciągi komunikacyjne, a także tworzyć miejsca do pracy, zabawy czy relaksu. System Balma STEPPS został uhonorowany prestiżową nagrodą German Design Award 2020 oraz tytułem Must Have 2019.


Nowość 2020
Wieszak Balma UNU
Projekt: Piotr Kuchciński

Wieszak o niezwykłej formie. Połączenie metalu oraz drewna, estetyki i trwałości. Poza praktyczną funkcją, którą spełnia stanowić będzie eleganckie uzupełnienie każdej przestrzeni.

Solidna podstawa oraz stelaż tworzą stabilną i wytrzymałą konstrukcję. Dostępny w rozbudowanej kolorystyce, zarówno gałek oraz stelaża. Zaokrąglone gałki, rozmieszone na różnych wysokościach, wykonane są z litego drewna. Stelaż wieszaka wraz z ramionami pomalowany jest proszkowo.


Kwietniki Balma FLOO
Projekt: Aleksandra Hyz, Aleksandra Mętlewicz

Balma FLOO to projekt stworzony z myślą o zielonym biurze. System geometrycznych, metalowych kwietników, służący do organizacji pracy biurowej i do eksponowania roślin w biurach. Lekka, nowoczesna konstrukcja na kwiaty może też pełnić funkcję wieszaka na przybory albo magnetycznej tablicy na notatki.

Biophilic design wykorzystuje rośliny do stworzenia naturalnych warunków życia i pracy. W biurach, w których nie ma roślinności, pracuje się po prostu mniej wydajnie, zaś tam, gdzie kwiaty są obecne, wskaźniki są lepsze. Szacuje się, że to może być różnica nawet 15%. Balma FLOO to odpowiedź na naturalną potrzebę kontaktu z naturą w miejscu pracy.

System kwietników Balma FLOO znalazł się w gronie finalistów nagrody Dobry Wzór 2019.

Głos został już oddany

IGP-DURA®one – system powlekania proszkowego
Dachówki na elewacji – trend w architekturze 2024
DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
INSPIRACJE