Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize
NOWOŚĆ! Prawo w architekturze – przystępnie na portalu A&B

Paradise at Home. Odkryj nową kolekcję mebli ogrodowych Kave Home

11 lutego '22

Paradise at Home - kolekcja mebli ogrodowych Kave Home

Naszym osobistym rajem jest posiadanie designerskiej przestrzeni na świeżym powietrzu przez cały rok. A jeśli taka jak ta, to jeszcze lepiej. Kave Home prezentuje Paradise at Home, swoją główną kolekcję mebli ogrodowych na 2022 rok, dzięki której zagłębia się w przyjemność bycia w domu o każdej porze, a tym bardziej, gdy nadchodzi dobra pogoda, aby cieszyć się nim podwójnie. Idziesz z nami do raju?

Paradise at Home

Paradise at Home

© KAVE HOME

Kolekcja Square

Zaprojektowana przez Jordi Díaz, to komfort w ogrodzie w najlepszym wydaniu. Jest modułowa, dzięki czemu można ją dowolnie dostosować do swoich potrzeb i z tkaniny w 100% nadającej się do użytku na zewnątrz i wewnątrz. Co więcej, jest produkowana w Hiszpanii. Czy jest lepszy sposób, aby cieszyć się z przebywania na świeżym powietrzu niż ręcznie wykonane elementy wystroju z naturalnych i ekologicznych materiałów?

Paradise at Home

Paradise at Home

© KAVE HOME

In the mood for Paradise at home

Przewodnia idea kolekcji wzięła się z możliwości korzystania z tarasu i ogrodu przez cały rok. Zaprojektowaliśmy elementy, które są przeznaczone do przestrzeni typu in & out lub po prostu w 100% na zewnątrz, przy użyciu wysokiej jakości materiałów, takich jak tkaniny odporne na wilgoć, wykorzystując plecione liny odporne na promieniowanie UV i materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, które nie rdzewieją, między innymi takich jak aluminium i cement. Kolory takie jak szary, beżowy i zielony będą w tym sezonie najmodniejsze. Stwórz swój własny raj na cały rok.

Paradise at Home

Paradise at Home

© KAVE HOME

Kolekcja Catalina

Wypełnij swoje wnętrza tropikalnym stylem. Kolekcja wyróżnia się szczegółowym wzornictwem, solidną konstrukcją z trwałego drewna akacjowego i ręcznie plecioną liną, odporną na promieniowanie UV.

Paradise at Home

Paradise at Home

© KAVE HOME

Design wewnątrz i na zewnątrz domu.

I aby ja uzupełnić? Dodaj eco-friendly dywan, w 100% z PET, czyli plastiku pochodzącego z recyklingu butelek odzyskanych z oceanu. Osiągnij naturalny wygląd w swoich aranżacjach poprzez zastosowanie donic w 100% do użytku na zewnątrz, odpornych na wilgoć i promienie UV.

Paradise at Home

Paradise at Home

© KAVE HOME

Posiłki na świeżym powietrzu

Przyjemność wspólnych posiłków przy designerskim stole na zewnątrz wygląda właśnie tak. Proponujemy udekorowanie stołu w modne elementy i akcesoria kuchenne, aby wydobyć najlepszą wersję Twoich przepisów.

 

Więcej informacji na stronie firmy Kave Home w portalu AiB.

Głos został już oddany

IGP-DURA®one – system powlekania proszkowego
Dachówki na elewacji – trend w architekturze 2024
DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
INSPIRACJE