Wystawa Casa Decor 2022. Kreatywny potencjał hiszpańskiej architektury

Prapremiera Archicad 25 tylko w Multibim

28 czerwca '21

 

Tegoroczną aktualizację oprogramowania i premierę Archicad 25 zaplanowano na lipiec, a wydarzenie zostanie zorganizowane przez Multibim 7 lipca o godz. 15.30. Multibim to oficjalny dostawca oprogramowania Archicad i partner węgierskiego producenta Graphisoft, a także dostawca oprogramowania BIM takiego jak BIMcollab, Bimsync czy Solibri.

W ramach swojej działalności Multibim oferuje również szkolenia, wdrożenie oprogramowania oraz wsparcie techniczne. Flagowym produktem marki jest oprogramowanie Archicad, a Jerzy Rusin, założyciel marki Multibim oraz prezes buildingSMART Polska, od ponad 15 lat odpowiedzialny jest za tworzenie polskiej wersji Archicada.

Tworzenie polskiej wersji oprogramowania Archicad obejmuje nie tylko tłumaczenie interfejsu i biblioteki, ale także przygotowanie domyślnego wzorca (szablonu) projektu oraz ustawień środowiska pracy. Wzorzec ten przygotowywany jest przez Multibim przy współpracy z użytkownikami i stanowi doskonały punkt startowy do większości typowych projektów architektonicznych.

Oprogramowanie Archicad aktualizowane jest przez producenta Graphisoft co roku, a każda nowa wersja różni się od poprzedniej nowymi rozwiązaniami i funkcjami, które mają za zadanie jeszcze bardziej usprawnić prace projektowe.

Tegoroczną aktualizację oprogramowania i premierę Archicad 25 zaplanowano na lipiec, a wydarzenie zostanie zorganizowane przez Multibim 7 lipca o godz. 15.30.

Podczas tego wyjątkowego spotkania Jerzy Rusin, wraz z certyfikowanymi BIM Managerami, zaprezentuje najnowsze funkcje i rozwiązania oprogramowania Archicad 25, a także odpowie na pytania uczestników.

Ponadto na wydarzeniu zostanie ogłoszona czasowa promocja na zakup oprogramowania Archicad, wśród uczestników rozlosowane będą atrakcyjne nagrody, a każda zarejestrowana osoba otrzyma prezent.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wystarczy wejść na stronę Multibim i się zarejestrować. Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu na żywo, mogą się zarejestrować, a po wydarzeniu otrzymają nagranie.

Głos został już oddany

Obiekt roku 2022 w systemach ALUPROF
Stal COR-TEN®. Naturalne piękno
Dachy, akcesoria dachowe – trendy 2022