AkzoNobel Powder Coatings

AkzoNobel to globalny producent wysokiej jakości powłok proszkowych sprzedawanych na całym świecie pod marką Interpon.
Robimy więcej niż tylko tworzymy proszki!

Zaangażowani jesteśmy w wypracowywanie zrównoważonych rozwiązań dla wszystkich naszych klientów.

Firma z siedzibą w Amsterdamie w Holandii produkująca powłoki proszkowe posiada 29 zakładów produkcyjnych w 21 krajach oraz biura i przedstawicielstwa w ponad 70 krajach na całym świecie.

Dysponujemy też 26 laboratoriami na całym świecie. Skupiamy się w nich nad optymalizacją produktów zgodnie z potrzebami klientów. Posiadamy trzy dedykowane ośrodki technologiczne w USA, Azji i Europie. Pracujemy w nich przede wszystkim nad innowacjami i rozwojem technologii związanych z powłokami proszkowymi.

Nasz globalny zasięg oznacza, że możemy dostarczyć innowacyjne rozwiązania, stałą jakość produktów i skuteczną obsługę lokalną gdziekolwiek na świecie. Posiadamy też dostęp do centrum estetycznego AkzoNobel Aesthetics Centre - instytucji uznanej w skali globalnej w zakresie kolorów farb i trendów.

Oferujemy rozwiązania powłok proszkowych dla szerokiego zakresu sektorów przemysłowych, obejmujących: przemysł samochodowy, architekturę, AGD, rolnictwo i branżę budowlaną (ACE), przemysł ogólny, funkcjonalny, meblowy i informatyczny.

Powłoki proszkowe Interpon dostępne są w różnych kolorach, wykończeniach i właściwościach dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE