LIVE! - Kazimierz Łatak, Piotr Lewicki i Jakub Głaz w cyklu #NOWE TRENDY W ARCHITEKTURZE - kliknij po więcej informacji!
LIVE! - Kazimierz Łatak, Piotr Lewicki i Jakub Głaz w cyklu #NOWE TRENDY W ARCHITEKTURZE - kliknij po więcej informacji! Facebook: #NOWE TRENDY W ARCHITEKTURZE YouTube: #NOWE TRENDY W ARCHITEKTURZE #NOWE TRENDY W ARCHITEKTURZE. Cykl rozmów LIVE
Zapraszamy na wydarzenie 19 marca o 13.00
JUTRO o 13!
DZISIAJ o 13!
TRWA LIVE!
RETRANSMISJA!
maksimize
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Jak kolor może zmienić wnętrze? Warsztaty ze Stephanie Kraneveld

02 października '20

Trwa Poznań Design Festiwal, którego tegoroczna edycja pokazać ma prospołeczną stronę projektowania, jego ekologiczną i ekonomiczną odpowiedzialność oraz dążenie do polepszenia jakości życia. W programie wydarzenia, obok wystaw i dyskusji, zaplanowane są także warsztaty, między innymi dzisiejsze, poświęcone znaczeniu kolorów w projektowaniu.

wystawa w ramach
Poznań Design Festiwal 2020

wystawa w ramach Poznań Design Festiwal 2020

fot.: Marek Zakrzewski

Już dzisiaj, 2 października, o godzinie 13:00 w ramach Poznań Design Festiwal rozpoczną się bezpłatne warsztaty online skierowane do osób profesjonalnie zajmujących się projektowaniem. Spotkanie „Znaczenie kolorów w projektowaniu” poprowadzi Stephanie Kraneveld, członkini zespołu Global Marketing Paints, któa od 2004 roku zajmuje się kolorem w marce AkzoNobel. Kraneveld odpowiedzialna jest za programy Let’s Colour, a także programy dotyczące kolorów.

Kolor mnie fascynuje, ponieważ jest dynamiczny i ma moc, która zmienia życie ludzi poprzez budowanie społeczności, zmianę zachowań i sprawianie, że przestrzeń życiowa staje się przyjemniejsza. Mój ulubiony kolor to niebiesko‑zielony — mówi Stephanie Kraneveld.

Podczas warsztatów poruszane będą takie tematy jak:

  • Jak kolor zmienia wnętrza?
  • Jaką rolę odgrywa światło?
  • Dlaczego ważne jest wyposażenie i wymiary przestrzeni?
  • Jak tworzyć harmonijne połączenia barw?

Aby wziąć udział w warsztatach, wystarczy się na nie zapisać. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znajdziecie tutaj.

 
oprac.:
Ola Kloc

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE