Ecovario Sp. z o.o.

Firma ECOVARIO Sp. z o.o. to centrum kompetencji do walki z wilgocią i zagrzybieniem oraz nowoczesnych systemów ociepleń od wewnątrz. Naszą misję realizujemy przy ścisłej współpracy z pracowniami projektowymi i środowiskiem konserwatorskim, a także firmami wykonawczymi na terenie całego kraju. Chętnie służymy poradą, a dla zainteresowanych przeprowadzamy obliczenia cieplno-wilgotnościowe dla podanych przez Państwa przegród konstrukcyjnych przed i po termoizolacji od wewnątrz.

Sprawdzamy w ten sposób: w którym miejscu nastąpi kondensacja pary wodnej, jakie temperatury uzyskamy na przegrodach, jaki otrzymamy współczynnik przenikania ciepła U przed i po dociepleniu różnymi grubościami płyt.

W przypadku zainteresowania Państwa naszymi metodami oraz stosowanymi produktami, prosimy o nawiązanie kontaktu. Z przyjemnością zapoznamy Państwa ze szczegółami proponowanych technologii oraz naszej oferty handlowej. W spawach zakupu i dostawy materiałów prosimy o bezpośredni kontakt mailowy lub telefoniczny.

Arkadiusz Szymczak i Artur Mettel

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE