ENOVIO Sp. z o.o.

Naszą misją jest tworzenie inteligentnych miast w celu ulepszenia jakości życia ich mieszkańców. Zależy Nam na tym, aby użytkownik mógł efektywnie spędzić czas na zewnątrz: pracując, odpoczywając, komunikując się z innymi, jak również korzystać z rozrywek w dowolnym miejscu.

Nasze meble to takie korzyści jak; dostęp do szybkiego internetu, bezprzewodowe ładowanie urządzeń, oświetlenie w nocy, dostęp do ogłoszeń miejskich, bezdotykowa dezynfekcja rąk i wiele innych.

Źródłem zasilania naszych produktów jest energia pozyskiwana z paneli fotowoltaicznych, dzięki czemu meble Enovio są w pełni autonomiczne.

Rozumiemy, że podstawą dobrze funkcjonującej przestrzeni publicznej jest jak najlepsze dostosowanie jej do potrzeb użytkowników. Dlatego meble Enovio można przystosować do konkretnych warunków, dzięki budowie modułowej która pozwala na zmianę rozmiaru mebla, a także jego funkcjonalności.

Dbamy również o zachowanie wysokiego poziomu estetyki naszych produktów. Meble Enovio to połączenie najnowszej technologii i ochrony środowiska, z nowoczesnym designem.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE