FORBET

Od ponad 35 lat dostarczamy Państwu produkty i usługi do tworzenia wyjątkowych nawierzchni.

FORBET – to producent kostki brukowej i półfabrykatów betonowych. Na rynku funkcjonuje od 1985 r. Od początku istnienia przedsiębiorstwo kształtuje ofertę produktów zgodnie z zmieniającą się technologia oraz trendami. Podejmowane inwestycje sprawiły, że Forbet stał się przedsiębiorstwem klasy europejskiej.

Firma jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Producentów Brukowej Kostki Drogowej. Wyznacza kierunki rozwoju branży oraz rozwija obecnie występujące technologię wytwarzania produktów o normach jakości uznanych na całym świecie. Ciągły rozwój technologiczny realizowany jest również poprzez liczne projekty i dotacje w ramach środków pozyskiwanych z funduszy Unii Europejskiej. Wsparcie uzyskiwane w ten sposób wpływa na wzrost jakości oraz innowacyjności produkowanych wyrobów.

Celem przedsiębiorstwa jest kreowanie przyjaznego otoczenia dla domów, miejsc pracy i wypoczynku. Realizujacje dostarczane klientom przy pomocy produktów FORBET cechują się wyjątkową funkcjonalnością, trwałością i estetyką. Gwarancją wysokiej jakości asortymentu jest stosowanie najnowszych urządzeń produkcyjnych, stały nadzór badawczy, jak również doświadczenie, które zdobyliśmy w czasie produkcji materiałów budowlanych.

W ofercie marki FORBET znajduje się asortyment, który stwarza nieograniczone możliwości kształtowania przestrzeni, tej najbliższej, prywatnej oraz miejskiej lub biznesowej. Szeroka paleta kolorów i różnorodnych kształtów kostki brukowej oraz galanterii betonowej pozwala na projektowanie niepowtarzalnych aranżacji zgodnych z najskrytszymi marzeniami klientów. Marka pragnie być inspiracją w kreowaniu wyjątkoweo krajobrazu. Zapewniając środki umożliwiające wykonanie wyjątkowej przestrzeni wokół siebie.W ofercie dostępne są również rozwiązania przemysłowe, wykorzystywane do budowy placów, deptaków, parkingów i chodników.

Szczegółowe informacje o produktach marki FORBET znajdą Państwo w katalogu produktów dostępnym do pobrania za pośrednictwem serwisu internetowego, w dziale Do pobrania. Opis asortymentu dostępny jest również w serwisie, po przejściu do poszczególnych kart produktowych. Zapraszamy do przeglądania

Kontakt z siedzibą firmy możliwy jest za pośrednictwem danych teleadresowych w stopce strony, jak również prezentowanych w dziale Kontakt. Zachęcamy do nawiązania kontaktu przedsiębiorstwa wykończeniowe, architektów krajobrazu i przestrzeni miejskich. Dla wybranych parnterów biznesowych marka FORBET oferuje atrakcyjne formy współpracy. Do zobaczenia!

Produkty dla Architekta – artykuły

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE