HERITAGE ROOF TILES Sp. z o.o.

Dom… to tam wszystko się zaczęło. Tam dojrzewały i hartowały się rodzinne wartości, które są naszą prawdziwą dumą. Stał się on także symbolem uporu w dążeniu do realizacji marzenia, jakim dla założyciela Heritage był właśnie dom pokryty ceramiczną dachówką własnej produkcji.

Rzemieślnicze poszanowanie dla własnoręcznej pracy oraz nieustanne dążenie do doskonałości. Tradycyjny proces produkcji, w którym kolejne pary rąk odciskają swoje piętno na finalnym efekcie. Wszystko to tworzy: dachówkę, płytkę elewacyjną, ręcznie malowaną płytkę ścienną i podłogową, a także naturalny tynk gliniany, oraz piękne w formie piece kaflowe.

Jest coś, co czyni wyroby HERITAGE unikatowymi i nadaje im wyjątkowego charakteru – to codzienna praca ludzi, których wkład widać na każdym etapie produkcji. Począwszy od ręcznego uformowania dachówek, płytek ceramicznych, czy też kafli, poprzez umieszczenie ich w piecu do wypału, aż po sprawdzenie jakości gotowych wyrobów.

Odwiedzisz miejsce, którego prawdziwy fundament stanowią rodzinne wartości. Zaczerpniesz tradycji, która pomimo zmieniającego się świata pozostała wierna duchowi rzemiosła. Poznasz ludzi, którzy lata doświadczenia poświęcili w dążeniu do doskonałości.

Ta obietnica zapoczątkowała historię Fabryki Ceramiki Budowlanej w Myślniewie.
Pierwsze dachówki opuściły jej mury w 1989 roku. Obecnie nasze losy toczą się jednak w Ostrzeszowie – w przeszło 120-letniej Cegielni Budy, którą udało się uratować przed upadkiem i tchnąć w nią nowe życie.
W tym miejscu, jak nigdzie indziej, czuć ducha tradycyjnego rzemiosła.

Tradycja jest dla nas najważniejsza, ale równie istotne jest zapisywanie każdego dnia nowych kart historii. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie 240 osób, które codzienną pracą wkładają serce w każdą produkowaną dachówkę, płytkę elewacyjną, kafelki ścienne i podłogowe a także dachówkę historyczną. Są wśród nich osoby z blisko 30-letnim doświadczeniem. To doświadczenie w połączeniu z pasją tworzenia i dążeniem do perfekcji stanowi gwarancję ciągłego rozwoju.

Produkty dla Architekta – artykuły

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE