Kronoflooring Sp. z o.o.

Sto dwadzieścia lat doświadczenia w produkcji płyt drewnopochodnych czyni nas pionierami w naszej branży. Jednakże pozycja lidera wiąże się z odpowiedzialnością. To dlatego wykorzystujemy drewno certyfikowane, zieloną energię i drewno pochodzące z recyklingu, a nasz proces produkcyjny jest wydajny i zrównoważony tak, aby maksymalnie ograniczyć jego wpływ na środowisko.

Po wytworzeniu produktów najwyższej jakości musimy dostarczyć je projektantom i producentom, którzy na nich polegają. W tym celu stworzyliśmy unikalny łańcuch dostaw – sieć zakładów produkcyjnych i magazynów o globalnym zasięgu, która pozwala nam na świadczenie bezkonkurencyjnych usług oraz zapewnienie szybkiej dostawy do dowolnego miejsca.

Podczas naszej długiej podróży nauczyliśmy się, że wszystko, co robimy ma znaczenie. Nie tylko dla nas, ale dla milionów klientów, którzy polegają na naszych produktach w swoich domach. Chociaż nie wiemy dokładnie, gdzie ta podróż nas zaprowadzi, nie zamierzamy się zatrzymywać i podnosimy poprzeczkę coraz wyżej i wyżej...

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE