LAF-POLSKA

Firma LAF została założona w roku 1990 i od czasu swojego powstania działa na rynku jako producent wyrobów ze stali nierdzewnej. Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu, szczególnie w przemyśle spożywczym, który wymaga wysokich standardów higienicznych. Wśród głównych produktów znajdują się systemy odwodnień ze stali nierdzewnej, które firma produkuje od roku 1992. Dzisiaj dostarczamy kompleksowo m. in. wpusty podłogowe, odwodnienia liniowe prysznicowe i przemysłowe, odwodnienia punktowe czy kratki antypoślizgowe.

Od roku 1993 firma zajmuje się również produkcją drzwi ze stali nierdzewnej, które spełniają wymagające kryteria naszych klientów. Firma zaopatruje również firmy działające w przemyśle spożywczym w produkty ze stali nierdzewnej takie jak stoły, zlewozmywaki, zawiasy, regały, wózki itp. W zakładach zajmujących się przetwórstwem mięsnym prowadzimy montaż kolejek transportowych włącznie z produkcją poszczególnych ich części.

Głównym celem firmy jest zadowolenie naszych klientów i jest to główny motyw filozofii firmy. Jesteśmy otwarci na Waszą inicjatywę i wspólnie z długoletnim doświadczeniem naszych pracowników jesteśmy w stanie stworzyć produkty dostosowane do indywidualnych, wymagających potrzeb każdego z klientów. Systemy zarządzania mamy skonstruowane tak, by sprostać zamówieniom w najkrótszych możliwych terminach. Dowodem na to jest uzyskanie certyfikatu zarządzania jakością ISO 9001:2001, który uzyskaliśmy w lutym 2004 roku.

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE