LG Electronics Polska Sp. z o. o

LG oferuje szeroki wybór klimatyzatorów. Dzięki klimatyzacji możesz cieszyć się optymalną temperaturą wszędzie, o każdej porze dnia i nocy. Kontroluj temperaturę Twojego pomieszczenia dzięki różnorodnym opcjom klimatyzacji LG, w tym systemom single- i multi-split, Multi V™ i heat recovery, które sprawiają, że powietrze jest świeższe i czystsze.

Klimatyzatory pokojowe LG

LG oferuje szeroki wybór klimatyzatorów, które idealnie sprawdzą się w Twoim mieszkaniu lub domu, zapewniając zawsze idealną temperaturę. Zaprojektowane po to, by skutecznie ochładzać małe powierzchnie, nasza kolekcja klimatyzatorów sprawi, że przez całe lato będziesz czuć przyjemny chłód.

Klimatyzatory komercyjne LG

Komercyjne klimatyzatory LG typu klimatyzacja scac gwarantują oszczędność energii, efektywne chłodzenie i prawdziwy komfort. Urządzenia te zapewniają maksymalny komfort w każdej firmie.

LG VRF

Rozwiązania LG VRF należą do najbardziej wszechstronnych i wydajnych, oferując ekonomiczny system i łatwiejszą instalację. Rozwiązania LG VRF zapewniają bogate doświadczenie zarówno dla jednostek wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Urządzenia zarówno pod względem funkcjonalnym jak i użytkowym projektowano w celu minimalizacji kosztów eksploatacji z zachowaniem maksymalnego komfortu użytkowników.

Inteligentna i niezawodna sprężarka dostosowuje swoją wydajność względem otoczenia, minimalizując koszty eksploatacji, czego potwierdzeniem jest wysoka klasa efektywności energetycznej urządzeń.

Inteligentne urządzenia LG mierzą nie tylko temperaturę, ale również ciśnienie czynnika chłodniczego, dzięki czemu precyzyjnie i szybko schładzają pomieszczenie.

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE