Mleko Living

Mleko Living to studio projektowe założone w 2017 roku w Krakowie stworzone przez Katarzynę i Michała Załuskich. Najnowszy projekt studia to modułowy system regałów Mleko, który został doceniony nagrodą must have w jednym z najważniejszych plebiscytów polskiej branży meblarskiej organizowanej przez Łódź Design Festival.
System Regałów Mleko to meble, które zmieniają się razem z Tobą. System składa się z kilku elementów, które po skręceniu tworzą jednorodną i stabilną konstrukcję. Wybierając jedną z niezliczonej liczby konfiguracji stworzysz regał dopasowany do swoich potrzeb i złożysz go bez użycia narzędzi. Co więcej, układ półek można w każdej chwili zmienić lub dodać nowe.


Prosty i ponadczasowy. System jest bardzo łatwy w obsłudze: nie wymaga użycia narzędzi podczas montażu, a jego przechowywanie wymaga minimalnej ilości miejsca. Co więcej: proste rzeczy nigdy nie wychodzą z mody.

Dopasowany do Ciebie. Włożyliśmy wiele wysiłku w zaprojektowanie każdego elementu w najmniejszym detalu. Jednak to Ty masz ostatnie słowo: gdy wybierasz ich układ i wykończenie, które najlepiej do Ciebie pasuje.

Architektura & Biznes – artykuły

INSPIRACJE
Modułowe projekty świetlne od LumoLamp
GAMRAT WPC – pełna deska tarasowa perfekcyjnie imitująca drewno
Laminaty architektoniczne EASYDECOR – połączenie atrakcyjności z użytecznością