Optimal

Na rynku ścian przesuwnych i stałych aluminiowo – szklanych działamy od 2004 roku. W ciągu tego czasu zbudowaliśmy ofertę firmy.

Tylko w ostatnich trzech latach wyprodukowaliśmy i  zainstalowaliśmy ponad 6000 ścian przesuwnych. Swoje produkty instalujemy w całej Polsce i Europie. 

Nasze ściany zamontowane są również w hotelu na Polinezji Francuskiej – jednym z najdalej oddalonych od Polski miejsc naszej planety – 24 godziny lotu samolotem.

Nasze systemy powstają w naszej firmie,  są naszą własnością. Wszystkie elementy składowe systemów, wytwarzane są tylko dla nas, na podstawie stałych umów i kontraktów z dostawcami.

Nadzorowane zapasy strategiczne materiałów, potencjał produkcyjny sprawiają, że jesteśmy pewnym i elastycznym partnerem.

W naszym zakładzie, tworzymy nowoczesne ściany przesuwne i stałe aluminiowo – szklane.

Realizujemy duże projekty dla najbardziej wymagających. Jesteśmy odpowiedzialnymi partnerami, oferujemy pewne produkty, których parametry i bezpieczeństwo potwierdzone jest przez Instytut Techniki Budowlanej. 

Posiadamy profesjonalne, wyspecjalizowane, w pełni wyposażone zespoły montażowe, realizujące prace w najbardziej wymagających projektach budowlanych.

To nasza codzienność, nasza pasja, nasz kapitał. 

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE