RACER

Jesteśmy dystrybutorem wyposażenia sanitarnego oraz artykułów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz. Będąc oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem wyposażenia sanitarnego marki RAK Ceramics ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich docieramy do blisko 200 salonów łazienkowych, showroomów wnętrzarskich oraz biur architektonicznych i studiów projektowych w całej Polsce.

We współpracy z Partnerami stawiamy na wysoką jakość obsługi oraz zapewnienie atrakcyjnej rentowności naszego wspólnego biznesu.

RAK CERAMICS

RAK Ceramics to jedna z największych marek ceramicznych na świecie. Firma posiada 16 zakładów produkujących płytki i urządzenia sanitarne. Produkcja ceramiki sanitarnej skoncentrowana jest w w fabryce w emiracie Ras Al Khaimah, nieopodal Dubaju w ZEA. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie pozwala firmie produkować i dostarczać wyroby o najwyższej jakości.

Za pośrednictwem globalnej sieci centrów operacyjnych oraz lokalnych dystrybutorów firma dociera do klientów w ponad 150 krajach i osiąga roczny obrót w wysokości około 1 mld USD.

Produkty RAK Ceramics obecne są w wielu domach oraz najbardziej rozpoznawalnych budowlach na całym świece. W ofercie firmy znaleźć można zarówno designerskie wyroby z wyższej półki cenowej, jak i bardziej „masowe” i przystępne cenowo produkty. Marka współpracuje z renomowanymi projektantami, aby tworzyć innowacyjne i atrakcyjne produkty łazienkowe. Współpraca ta - mająca na celu sprostanie zmieniającym się wymaganiom rynku i klientów - przynosi kreatywne i najnowsze trendy w branży tworząc estetyczne i funkcjonalne kolekcje łazienkowe. RAK Ceramics realizuje ideę projektanta, tworząc produkty, które dają klientom swobodę realizacji wymarzonej łazienki.

Produkty dla Architekta – artykuły

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE