SANIPOL Sp. z o.o

Firma Sanipol Sp. z o.o. została założona w roku 1992 i od tego czasu jest w Polsce wiodącym producentem systemów ścian działowych do pomieszczeń sanitarnych, a także wszelkiego rodzaju wydzieleń w pomieszczeniach rehabilitacyjnych, biurowych i innych, projektowanych indywidualnie.


Działamy na polskim i europejskim rynku już od ponad 20 lat, stale podnosząc swoją wiedzę i kwalifikacje, dostosowując się do aktualnych, ciągle zmieniających się trendów.


Pracujemy w najnowszych technologiach. Bogaty park maszynowy (piły formatyzerki, dwa centra frezarskie CNC, okleiniarki) umożliwiają nam na uwzględnienie przy produkcji kabin i innych elementów zabudowy prawie każdej sugestii architekta, projektanta czy klienta.


Firma Sanipol Sp. z o.o. do produkcji kabin sanitarnych wykorzystuje tylko materiały o najwyższej jakości, sprawdzonych od lat producentów. Zastosowane akcesoria, jak np. stopy, zawiasy, zamki, rygle, profile aluminiowe, gwarantują wytrzymałość i solidność konstrukcji oraz łatwość w ich pielęgnacji. Aby uczynić naszą ofertę bardziej kompleksową, od kilku lat współpracujemy z producentami akcesoriów łazienkowych, takimi jak firma MERIDA (www.merida.com.pl), NORMBAU (www.normbau.de) czy BOBRIC (www.bobric.de), także na potrzeby pomieszczeń przystosowanych dla osób niepełnosprawnych.

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE