STIEBEL ELTRON

STIEBEL ELTRON to międzynarodowa grupa, która należy do światowych liderów rynkowych i technologicznych w dziedzinie usług budowlanych i energii odnawialnej.

Od 1924 roku parametry techniczne, jakość, innowacyjność, niezawodność i zorientowana na klienta obsługa decydują o naszym sukcesie. Trzy krajowe i cztery międzynarodowe zakłady produkcyjne, 26 organizacji handlowych na całym świecie oraz partnerzy i agencje w 120 krajach przekładają się na prawdziwie globalną obecność STIEBEL ELTRON. Obroty w 2019 roku wyniosły około 593 mln euro netto (dane wstępne), z czego około 50 procent pochodziło z eksportu.

W 1924 roku w Berlinie założyciel firmy, dr Theodor Stiebel, zaczął realizować swoją wizję rozwoju i wytwarzania produktów o niskim zużyciu energii, większym bezpieczeństwie i wyższym komforcie. Ten cel dotyczy firmy do dziś.

Jako firma rodzinna napędzana innowacjami, STIEBEL ELTRON realizuje jasną strategię w zakresie produkcji i rozwoju produktów - w celu zapewnienia przyjaznych dla środowiska, wydajnych i wygodnych usług budowlanych. Firma opiera się na ponad 3900 pracownikach na całym świecie i ich doświadczeniu na każdym etapie rozwoju - od wstępnego projektu, aż po produkcję produktu końcowego. Rezultatem są wydajne i innowacyjne rozwiązania do ciepłej wody, ogrzewania, wentylacji i chłodzenia. Dzięki szerokiej gamie produktów STIEBEL ELTRON już dziś ma właściwe rozwiązanie, aby przygotować domy na przyszłe wymagania. Frank Stiebel i fundacja rodziny Stiebel (założona przez dr Ulricha Stiebela) posiadają po 50% udziałów w firmie.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

Produkty dla Domu – artykuły

Produkty dla Instalatora – artykuły

INSPIRACJE