SUEZ Izolacje Budowlane Sp. z o.o.


Jesteśmy ekspertami w branży budowlanej, obecnymi na rynku od ponad 10 lat. Kompleksowo i profesjonalnie zajmujemy się tematyką izolacji przeciwwodnych w budynkach. Jako solidna, otwarta, ciągle rozwijająca się firma, tworzymy nowe standardy w dziedzinie hydroizolacji.

CZYM NA CO DZIEŃ KIERUJEMY SIĘ W NASZEJ PRACY?
Świadome podnoszenie rangi izolacji w budownictwie poprzez odpowiedzialne i synergiczne działanie wewnątrz firmy – to hasło, które przyświeca nam na co dzień.

Zaufanie jest podstawą naszych działań. Wierzymy, że zaufanie do siebie, buduje zaufanie naszych klientów do nas. To pracownicy mają realny wpływ na rozwój firmy, pełniąc funkcje, które są dostosowane do ich indywidualnych potencjałów i energii. Staramy się tworzyć przyjazne i bezpieczne środowisko pracy, w którym każdy czuje się równy i szanowany. Na co dzień dzielimy się wiedzą i doświadczeniem wspierając się wzajemnie w wykonywaniu określonych zadań i pełnionych funkcji. Budujemy świadomość, że bycie członkiem zespołu, poprzez angażowanie się w różne zadania i projekty, daje poczucie odpowiedzialności za firmę i jej ustawiczny rozwój. Dbamy o budowanie poczucia, że zespół, który tworzymy, to miejsce, gdzie chce się pracować, tworzyć, działać i być, pozostając w zgodzie ze sobą i ze swoimi wartościami.

PRODUKTY
Jesteśmy generalnymi dystrybutorami wielu znanych marek, takich jak TOPWET, Icopal, PCI, Botament, Bornit, Bostik i innych. Nasze produkty dostarczamy od 1 sztuki po całe palety. Dobieramy produkty tak, aby były zarówno skuteczne jak i łatwe w aplikacji. W przypadku problemów i wątpliwości posprzedażowych zawsze chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania. Wszystkie oferowane przez nas produkty to materiały sprawdzone, spełniające standardy jakości.

JAKOŚĆ I INNOWACYJNOŚĆ
Na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim jakość – zarówno produktów, jak i oferowanych usług doradczych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się specjalistami, którym zaufało już szerokie grono klientów. Sprawne i profesjonalne podejście do każdego powierzonego zadania to nasz priorytet. Uporządkowana współpraca z inwestorami i wykonawcami jest podstawą całego procesu sprzedażowego.

Korzystając z naszych usług oraz wybierając z szerokiej gamy oferowanych przez nas produktów, klienci otrzymują, oprócz jakości – innowacyjność rozwiązań. Stosunek ceny, do jakości naszych towarów, to kolejny atut naszej pracy. Oferujemy skuteczne rozwiązania w korzystnej cenie.

MAGAZYN
Zapasy magazynowe produktów izolacyjnych umożliwiają szybką reakcję na Twoje potrzeby. Elastycznie reagujemy na Twoje oczekiwania.

WSPÓŁPRACA
Współpracujemy z architektami, inwestorami i wykonawcami udzielając pomocy technicznej oraz opracowując wytyczne wykonania izolacji miejsc trudnych.

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE