XCEL® Sp. z o.o. Sp. k.

Na polskim rynku działamy od 2010 r. Zaczynaliśmy jako przedstawiciele amerykańskiej firmy, lecz szybko doszliśmy do wniosku, że chcemy mierzyć wyżej, więc stworzyliśmy własne systemy ogrodzeń, które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem. Dzięki zastosowaniu nietypowych materiałów, udało się nam udowodnić, że ogrodzenia wcale nie muszą być nudne, lecz są estetycznym uzupełnieniem każdej inwestycji.

Dziś nasze produkty są dostępne w prawie wszystkich krajach Europy i można je znaleźć pod wieloma prestiżowymi adresami. Jesteśmy dumni, że nasze ogrodzenia są chętnie wybierane przez wielu uznanych architektów. Od początku stawialiśmy na jakość i w tej kwestii nadal nie idziemy na żadne kompromisy. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań i dzielimy naszym doświadczeniem. Tam gdzie inni widzą przeszkody, my dostrzegamy szansę na stworzenie wyjątkowego ogrodzenia. Oferujemy kompleksowe i funkcjonalne rozwiązania, od projektu, przez doradztwo, po realizację.

Będzie nam miło, jeśli zdecydujesz się na któryś z systemów ogrodzeniowych Xcel. Dołożymy wszelkich starań, aby w pełni sprostać pokładanym w nas oczekiwaniom.

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE
HYBRYD – producent opraw, modułów i systemów oświetlenia awaryjnego
Guardian Sun® – nowa gama wysokiej jakości szkieł dla jeszcze wyższego całorocznego komfortu użytkowników domów
Modułowe projekty świetlne od LumoLamp