LUMOLAMP

LumoLamp
– pasja i technologia
Stworzenie marki Lumo Lamp jest owocem wieloletnich doświadczeń w branży oświetlenia LED w połączeniu z dużą innowacyjnością zmieniającą standardy technologiczne na rynku oświetlenia projektowego w skali globalnej. Zdecydowaliśmy się wprowadzić nowoczesne i designerskie rozwiązania w przestrzeni oświetlenia dekoracyjnego.


Lumo Lamp to system, który pozwala na zastosowanie gotowego produktu jako indywidualnej oprawy oświetleniowej jak również połączenie kilku i większej ilości opraw w celu stworzenia niepowtarzalnych i autorskich projektów poprzez ich „multiplikowalność”. Dzięki przemyślanemu systemowi łączników możliwości są praktycznie nieograniczone, natomiast projektant / designer dzięki tej funkcji uzyskuje dostęp do narzędzia, które w znaczny sposób usprawnia proces projektowania. Lumo Lamp odpowiada na zapotrzebowanie rynku oświetlenia dekoracyjnego na lampy „skalowalne”, które znakomicie mogą zagospodarować wielkoformatowe przestrzenie budynków użyteczności publicznej, komercyjnych i biurowych.


Nagrody i wyróżnienia:

  • Wyróżnienie za najbardziej innowacyjny produkt lub technologie na targach Światło 2018, luty 2018r.,
  • II miejsce w konkursie na najlepsze stoisko targów Światło 2018. luty 2018 r.,
  • L+B Frankfurt 2018 ‘StandOUT’ Wyróżnienie Honorowe – Lumotubo, marzec 2018 r.,
  • Finalista konkursu Dobry Wzór 2021. listopad 2021-
  • RDE 2018 Londyn – nominacja i 3 miejsce w konkursie innowacyjności nominacja ‘Trail and Awards at Retail Design Expo and Retail Digital Signage Expo’, maj 2018 r.

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE