Optitec Polska


…TO SEE OR NOT TO SEE…

Folia Optitec to folia adhezyjna, które można kleić na różnego typu przeszkleniach, bez ingerencji w ich konstrukcję. Sprawia to, że ten produkt nie tylko doskonale sprawdza się w planowanych realizacjach, ale również przy już istniejących, w których klient chce zastosować efektowne zmiany na rzecz uzyskania większej prywatności.

Folia Optitec to produkt wykorzystujący warstwę ciekłokrystaliczną, która zmienia swoje właściwości optyczne. We wnętrzu folii znajdują się ciekłe kryształki. W normalnych warunkach mają one nieregularną strukturę, przez co folia utrzymuje kolor mleczno–biały. Kiedy dochodzi do aktywacji jej działania za pomocą impulsu elektrycznego uruchamianego pilotem bądź dimmerem, folia staje się przezroczysta.

Inteligentną folię obsługuje się za pomocą prostego przełącznika, pilota lub dimmera. Można ją także łatwo zintegrować z systemami automatyki domowej, zapewniając sobie jeszcze większą kontrolę. Nieprzezroczysta (w stanie niezasilonym, matowym) folia LCD działa również jako ekran projekcyjny wysokiej jakości, ze względu na właściwości ciekłokrystaliczne, które zapewniają wysoki kontrast. Tylna projekcja zapewnia najwyższą jakość obrazu, natomiast przednią można wzmocnić dodatkową powłoką odblaskową. Optitec zapewnia także izolację termiczną, słoneczną i akustyczną, pomagając w utrzymaniu chłodu, komfortu i ciszy w pomieszczeniach. Jest to innowacyjne rozwiązanie, będące częścią technologii smart home, które wpisuje się w wizję nowoczesnego zarządzania przestrzenią. Odkryj z nami folię Optitec: nowy wymiar prywatności.

INSPIRACJE