BUDMATER Sp. z o.o.

BUDMATER Sp z o.o. jest wynikiem ponad dwudziestoletniego doświadczenia na rynku materiałów budowlanych. To firma rodzinna, której założycielem i prezesem jest Dariusz Urbaś.

„Wraz z małżonką i córką rozkręciliśmy biznes, który ani na moment nie zwalnia, rozwija się i zdobywa coraz szerszy krąg odbiorców. Specjalizujemy się w produkcji, projektowaniu i dostarczaniu stropów, ale chętnie pomożemy na każdym etapie budowy: od stawiania fundamentów i szalunków, poprzez nadproża, kominy i wentylację. Cieszy nas, gdy nasi klienci wybierają u nas odpowiedni strop do swojego projektu. Niewątpliwie pomożemy w materiałach prefabrykowanych, takich jak schody, balkony czy nawet szyb windowy” — pisze Dariusz Urbaś.

Dlaczego wybrać BUDMATER? Chętnie Cię poznamy, lubimy pracować z ludźmi i dla ludzi. Jeżeli nie jesteś pewien jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia popartego dyplomami i licznymi certyfikatami.

Nasza załoga przeprowadzi Cię w sposób jasny i sprawny przez cały proces doradczy, decyzyjny i konstrukcyjny. Projekt tworzymy zgodnie z wymaganiami klientów, a towar dowozimy na czas, wcześniej ustalonych i zaakceptowanych przez obie strony warunkach. Chętnie pomożemy w koordynacji dostaw wielu prefabrykatów i stropów. Dysponujemy całą gamą produktów, dzięki czemu rzetelnie podpowiadamy, który wybór jest najlepszy dla danego przypadku.

Rozpoczynając współpracę z nami możesz być pewny, że zaoferujemy Ci tą samą jakość wiedzy i doświadczenia, jak każdemu. Możesz liczyć na naszą pomoc i doradztwo w optymalnym wyborze materiału.

Produkty dla Architekta – artykuły

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE