Multibim

„W Multibim wierzymy, że sprawna komunikacja jest kluczem do poprawy efektywności w całym cyklu życia budynków. Otwarte standardy tworzone i rozwijane przez organizację buildingSMART pełnią centralną rolę w procesach cyfrowej wymiany infomacji, dlatego jako zespół Multibim aktywanie działamy na rzecz popularyzacji otwartej współpracy i komunikacji w środowisku openBIM”.

Jurek Rusin
Prezes BIM Point

 

Profil marki związany jest ściśle z oprogramowaniem BIM. Prowadzimy wdrożenia i dostarczamy szeroki wachlarz narzędzi wspierających proces BIM - od tak zwanych BIM autorhing, czyli programów służących do tworzenia i przetwarzania modeli, poprzez narzędzia do analizy i kontroli jakości modeli, skończywszy na programach wspierających komunikację i współpracę. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne, prowadzimy cykliczne szkolenia, a także zapewniamy aktualizacje oprogramowania w ramach korzystnego abonamentu.

Jesteśmy między innymi oficjalnym partnerem i dostawcą oprogramowania Graphisoft Archicad na terenie Polski, a także dostawcą platform BIMcollab i Bimsync. W naszym portfolio znaleźć można inne doskonałe narzędzia takie jak SimpleBIM, BIMmTool, ArchiFRAME i inne.

Początki marki Multibim sięgają 2006 r., kiedy to w Krakowie została założona firma Archicadownia, będąca lokalnym przedstawicielem Graphisoft na Małopolskę. Oprócz sprzedaży oprogramowania, Archicadownia prowadziła działalność szkoleniową.

Po wielu latach współpracy, Graphisoft docenił wyniki i starania zespołu Archicadowni, co zaowocowało nawiązaniem bezpośredniej współpracy z firmą Graphisoft i stało się przyczynkiem do stworzenia nowej marki - Multibim.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE