WRKB-GRANIT Sp. z o.o.

WRKB-GRANIT, to młoda (początki firmy sięgają 1997 roku) lecz ugruntowana na rynku firma. Produktom oferowanym przez firmę zaufałi tacy giganci jak Skanska S.A., BUDIMEX S.A., czy STRABAG Sp.z o.o. Co najdobitniej świadczy o jakości oferowanych rozwiązań.

Współpraca z wiodącymi na rynku budowlanym firmami to nie tylko kolejny etap w rozwoju ale i szansa dla ambitnej firmy uczestniczenia w największych projektach budowlanych w Polsce.

Plany rozwojowe spółki zakładają umocnienie się na rynku polskim oraz ekspansję na rynki zagraniczne. Cel ten zostanie osiągnięty dzięki wprowadzaniu unikalnych produktów, rozwój technologiczny oraz poszerzanie kompetencji handlowych.

Firma dąży do osiągnięcia pozycji dostawcy pierwszego wyboru dla największych firm budowlanych w Polsce, ale równocześnie przy zachowaniu wysokiej elastyczności działania odpowiada na potrzeby średnich i małych firm wykonawczych oraz odbiorców indywidualnych.

Dzięki stosowaniu przyjaznych dla środowiska technologii oraz dbałości o bezpieczeństwo i odpowiedni komfort pracy pracowników firma łączy swój rozwój w parze z ochroną środowiska i troską o ludzi.

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE