Tarasola

TARASOLA - FUNKCJONALNOŚĆ I DESIGN
Stworzone przez projektantów, dla których liczy się najdrobniejszy szczegół. Zaprojektowane z pasją do tworzenia rzeczy wyjątkowych, łączący w sobie funkcjonalność i nowoczesny design. Tarasola to produkt z najwyższej półki. Zaspokaja zarówno pragmatyczne, jak i estetyczne potrzeby naszych klientów.

TARASOLA - INTELIGENTNA TECHNOLOGIA
Opracowany przez specjalistów produkt o systemowej konstrukcji z otwieranym i zamykanym zadaszeniem. Nieprzemakalna trójwarstwowa tkanina, zaawansowany system odprowadzania wody oraz odporny materiał na wiatr i promienie UV gwarantuje odpoczynek w komfortowych warunkach.

TARASOLA - WYJĄTKOWE PRODUKTY DLA SZCZEGÓLNYCH KLIENTÓW
Tarasola to produkt szczególnie polecany dla branży HoReCa. Podczas zmiennych warunków pogodowych osłoni restauracyjne patio lub przyhotelowy ogródek. Wyjątkowa jakość wykonania sprawia, że każda aranżowana przez Tarasolę powierzchnia staje się luksusowym akcentem w przestrzeniach wypoczynku.

TARASOLA - MONTAŻ BEZ POZWOLEŃ
Do montażu tarasoli nie są potrzebne pozwolenia na budowę, a jej parametry techniczne umożliwią osłonić nawet bardzo duże powierzchnie. Szereg produktów z wyposażenia dodatkowego, w tym: oświetlenie, promienniki ciepła, przesłony boczne pozwolą dostosować produkty do potrzeb i oczekiwań każdego klienta. TARASOLE wyróżniają się w stosunku do tradycyjnego sposobu osłaniania powierzchni wypoczynkowych lepszą funkcjonalnością, wyższym komfortem oraz wyjątkową jakością wykonania.

TARASOLA - INDYWIDUALIZM W KAŻDYM ASPEKCIE
Każdy produkt projektowany jest indywidualnie z najwyższą dbałością o szczegóły i potrzeby każdego klienta.
Jako czołowy producent osłon tarasowych w Polsce oferujemy możliwość realizacji dowolnego zamówienia, według autorskiego pomysłu Klienta. Tego rodzaju rozwiązanie jest gwarancją niepowtarzalności Tarasoli i możliwością pełnej indywidualizacji projektu.

TARASOLA - POLSKA MARKA, ŚWIATOWA JAKOŚĆ
Tarasola to producent zadaszeń tarasowych, który działa również poza granicami Polski, oferując światowej jakości pergole tarasowe. Wśród naszych Klientów znajdują się już takie marki jak Grycan i So! Coffee – dołącz i Ty!

Produkty dla Architekta – artykuły

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE