TURKUS+LAINER


LAINER to firma oparta na ponad 20-letnim doświadczeniu i wiedzy, oferująca swoim Klientom innowacyjne rozwiązania z zakresu systemów posadzek żywicznych na najwyższym, światowym poziomie.

Jesteśmy przede wszystkim zgranym zespołem wysoko wykwalifikowanych pracowników, gotowych podjąć każde wyzwanie. Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i kompetencje stanowią fundament naszej firmy, a jakość produkowanych przez nas systemów jest doceniana przez coraz szersze grono Klientów zarówno lokalnych, jak i zagranicznych. Jesteśmy wyposażeni w najbardziej profesjonalny sprzęt i zaplecze techniczne, co sprawia, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy, są niezawodne i zgodne ze światowymi technologiami.

Zaufali nam już Klienci z wiodących na rynku firm produkcyjnych i wykonawczych oraz inwestorzy prywatni, a nasze innowacyjne i unikalne systemy uplasowały nas na wysokiej pozycji wśród producentów posadzek żywicznych.

www.lainer.pl

 

TURKUS powstało w 1995 roku. Od tego czasu zyskało miano lidera w branży posadzek przemysłowych na polskim runku. Specjalizujemy się w kompleksowym wykonaniu i renowacji żywicznych oraz betonowych posadzek.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, czego gwarantem są zespoły doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz nowoczesny park maszynowy umożliwiający sprawne i terminowe realizacje, również na ogromnych powierzchniach.

Zakres naszych usług obejmuje również fachowe doradztwo i pomoc przy projektowaniu oraz doborze odpowiednich systemów posadzkowych.

www.turkus.net.pl

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE