Urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu

05 października '19


Firma BODYS jest producentem i sprzedawcą urządzeń do ćwiczeń na świeżym powietrzu, tzw. siłowni zewnętrznych. Na rynku jesteśmy od 2013 roku.

BODYS to sprzęt rekreacyjny najwyższej klasy. Realizowane inwestycje są trwałe i estetyczne. Dostarczamy wyjątkowy, ładny i trwały produkt. Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo urządzeń oraz ich wygląd i nowoczesność.

Urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu BODYS wpisują się w obecne trendy związane ze zdrowym stylem życia i kontaktem z naturą.

Celem firmy jest to, by urządzenia komponowały się i wtapiały w otaczającą przestrzeń, by ćwiczący mieli ze sobą kontakt i mogli swobodnie budować relacje – jednocześnie dbając o kondycję, a wyróżniająca się kolorystyka przyciągała i zachęcała do korzystania ze sprzętu.

Urządzenia BODYS produkowane są zgodnie z Normą PN-EN 16630:2015 – wyposażenie siłowni plenerowych zainstalowanych na stałe – wymagania bezpieczeństwa i metody badań. Certyfikaty zostały wydane przez TÜV Rheinland Polska.

Cały proces projektowo-produkcyjny odbywa się w Polsce w Nowej Wsi Książęcej. Tylko w taki sposób możemy kontrolować i mieć wpływ na jakość naszych produktów.

Nasz serwis montażowy i gwarancyjny słynie z rzetelności i solidności. Jesteśmy niezawodni, dokładni, a przede wszystkim prace wykonane są terminowo i z największą starannością.

Firma BODYS ma w swojej ofercie 22 urządzenia siłowni zewnętrznych, w tym też urządzenie dla niepełnosprawnych.

Niedawno do oferty dołączyliśmy zestawy Street Workout. Urządzenia te służą do dbania o swoją tężyznę, wygląd i zdrowie. Z urządzeń Street Workoutu można korzystać w każdym wieku.

Urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu BODYS są zainstalowane w całej Polsce i na świecie.

Nasze wzornictwo i jakość urządzeń podbijają serca odbiorców i użytkowników. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy swoim doświadczeniem i zaangażowaniem.

Zapraszamy do współpracy.

Głos został już oddany

Nowa kolekcja REHAU RAUVISIO crystal deep
INNOVIEW – okna, które zmieniają dom
ÖSTBERG – innowacyjna technologia wentylacyjna
Energooszczędne klimatyzatory Heiko - ogrzewaj i schładzaj swoje mieszkanie lub biuro