Wyposażenie bloków operacyjnych, oddziałów oraz sal łóżkowych

computer zapisz w ulubionych

Wyposażenie bloków operacyjnych, oddziałów oraz sal łóżkowych

07 października '19
INMED-Karczewscy sp z o.o. sp k.

INMED-Karczewscy sp z o.o. sp k.

ul. Kwiatowa 32a

55-330 Krępice

tel: 713980210, 713610704

fax: 713965712


Firma INMED-Karczewscy wyposaża w produkowany przez siebie sprzęt medyczny bloki operacyjne, oddziały OIOM i SOR oraz sale łóżkowe na pozostałych oddziałach hospitalizacji chorych.

Na przestrzeni ponad 20 lat działalności INMED stworzył bogatą i zróżnicowaną gamę produktów, w tym najszerszy na rynku asortyment paneli nadłóżkowych. Wyroby INMEDU cechuje zróżnicowany design – od najprostszych aluminiowych, po te wykonywane z zastosowaniem płyt z laminatem HPL, szkła hartowanego czy materiału Corian® firmy DuPont®. Firma

INMED-Karczewscy, wielokrotnie nagradzana i doceniana za swoją działalność, w tym roku po raz drugi otrzymała nominację do Programu Najwyższa Jakość Quality International.

MERYart

To co wyróżnia panel nadłóżkowy MERYart to możliwość dostosowania nie tylko parametrów technicznych do indywidualnych potrzeb klienta (takich jak m.in. bezdotykowe włączanie oświetlenia czy ilość i położenie gniazd), ale także nadrukowanie różnorodnej grafiki w dowolnej palecie barw. Wykorzystanie trwałego nadruku wysokiej rozdzielczości na płycie Corian® lub na hartowanym szkle pozwala uzyskać wyjątkową głębię koloru oraz grę świateł i obrazu.

MERYedge

MERYedge to innowacyjne rozwiązanie dla sal pacjentów. Najważniejsze cechy to m.in.: jednolita obudowa ze zintegrowanymi bokami, obudowa z anodowanego, szczotkowanego aluminium czy systemowy kanał do podwieszania sprzętu medycznego.

MERYcomfort

Panel nadłóżkowy MERYcomfort to innowacyjne podejście do komfortu pacjenta, który w zasięgu swoich rąk ma wszystkie niezbędna gniazdka, włączniki czy też ładowarkę USB. Panel MERYcomfort został nagrodzony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz otrzymał nagrodę Jakość Roku 2015 w kategorii Produkt Roku.

MERYwall

Panele nadłóżkowe MERYwall to połączenie funkcjonalności i piękna. Wykonane są z certyfikowanych płyt pokrytych ognioodpornym laminatem HPL przypominających fakturę drewna oraz szczotkowanego aluminium. Jeśli do stylistyki pomieszczenia nie pasuje wykończenie w fakturze drewna można zastosować Corian® – materiał idealnie gładki polerowany na wysoki połysk bez widocznych łączeń. Panel MERYwall jest finalistą konkursu „DOBRY WZÓR 2014”.

MERYfun

Panele dedykowane na oddziały dziecięce. Dzięki bogatej możliwości aranżacji graficznych MERYfun gwarantuje, że każda z sal łóżkowych stanie się przyjemniejsza dla małych pacjentów. Frontowe płyty graficzne wykonane są z materiału Corian®, który pozwala na tworzenie unikalnych trójwymiarowych grafik.

MERYcabinetto

MERYcabinetto to jedyne rozwiązanie na rynku, które zawiera w sobie panel nadłóżkowy i ukryte łóżko dla opiekuna. Z użytkowej szafy za pomocą przycisku lub pilota wysuwane jest pełnowymiarowe łóżko. Panele wykonywane są zarówno z materiału Corian®, jak i ze specjalnych płyt ogniotrwałych z okleiną drewnopodobną.

mogą Cię zainteresować

inne artykuły firmy

Głos został już oddany