Kliknij i zobacz jak w prosty sposób opublikować swój projekt w A&B
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Young Design 2019

01 maja '19

Instytut Wzornictwa Przemysłowego zaprasza do udziału w dwunastej edycji konkursu Young Design i walki o stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej.

[informacje od organizatorów]

Instytut Wzornictwa Przemysłowego zaprasza przedsiębiorczych studentów i absolwentów wzornictwa przemysłowego do walki o stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej w wysokości 20 000 PLN — główną nagrodę ufundowaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, prof. dr hab. Piotra Glińskiego. Wystarczy przesłać trzy najlepsze projekty ze swojego portfolio!

Young Design to projekt, który ma na celu wyłonienie najzdolniejszych, pełnych pasji i wyobraźni projektantów młodego pokolenia — takich, którzy potrafią zrozumieć rynek, oraz będą umieli przełożyć swoją wiedzę na praktykę w biznesie.

Do jury konkursu zapraszani są przedstawiciele firm producenckich, dzięki czemu młodzi projektanci mogą osobiście zaprezentować swoje portfolio i odpowiedzieć na pytania jurorów. Jest to jedyny konkurs w Polsce dający młodym projektantom szansę poznania swoich przyszłych zleceniodawców.

Ponadto, dla wszystkich finalistów organizator przewidział warsztaty przygotowujące do finałowego wystąpienia przed jury, prowadzone przez Lauren Peso Polska.

Zgłoszenia można nadsyłać do 31 maja br.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej organizatorów.

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE